Zapiera dech w piersiach! Oto najpiękniejsze ujęcia Marszu

3
ZDJĘCIA Z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI
ZDJĘCIA Z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

ZDJĘCIA Z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI Ponad 250 tysięcy (!) patriotów wzięło dziś udział w Marszu Niepodległości. Do Warszawy zjechali rodacy z całego kraju, ale nie tylko. Nawet Polacy z zagranicy zjeżdżali do ojczyzny specjalnie po to, by wziąć udział w pochodzie.

Według policji ponad 250 tysięcy osób wzięło udział w stołecznym marszu „Dla Ciebie Polsko”, który ruszył w niedzielę, tuż po godz. 15 z ronda Dmowskiego.

Zdjęcia z Marszu Niepodległości 2018 lotem błyskawicy obiegają media społecznościowe na całym świecie. Polacy stworzyli największy patriotyczny pochód świata.

Widok morza biało-czerwonych flag wywiera ogromne wrażenie nie tylko na nas, Polakach. Również prawice Europy Zachodniej zazdrości nam tego pięknego wydarzenia. Trzeba przyznać, że na 100-lecie niepodległości zorganizowaliśmy się genialnie.

– Niech to będzie wspólny marsz, marsz dla każdego, marsz, na którym każdy chce być i dobrze się czuje, idąc dla Polski – mówił do uczestników prezydent Andrzej Duda. Przed godz. 17 czoło z m.in. prezydentem i premierem, dotarło do ronda Waszyngtona, gdzie zgromadzenie zakończyło się.

Oto najpiękniejsze ujęcia Marszu.

ZDJĘCIA Z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default” template=”/usr/home/gitmedia2/domains/otopress.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/imagebrowser-caption.php”]

CZYTAJ TAKŻE:
Coś pięknego! Oto co zrobiły Węgry w 100-lecie niepodległości Polski

3 KOMENTARZE

  1. nie widzialam, na czele marszu ani prezydenta, ani jego zony, natomiast widzialal zydowskie flagi, hanba

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here