Co za podłość! Urzędniczki skarbówki zrobiły coś obrzydliwego

Urząd Skarbowy Skarbówka

Urząd Skarbowy bez cienia wątpliwości nie jest instytucją, do której którykolwiek podatnik pała sympatią. Nie dość, że nasz kraj jest bardzo wysoko opodatkowany, to niejednokrotnie urzędnicy ściągający daniny bywają niebywale złośliwi.

Od lat trwają finansowane z publicznych pieniędzy kampanie. Mają one pokazać, że Urząd Skarbowy i jego urzędnicy nie są żadnymi potworami. Że podatnik winien owocnie współpracować ze „skarbówką„. Dla dobra państwa rzecz jasna. 

No bo przecież nikt nie robi nikomu na złość, prawda? A no chyba właśnie nie do końca. Boleśnie przekonał się o tym jeden z mechaników samochodowych, który za pomoc dwóm kobietom został… ukarany przez Urząd Skarbowy. 

Wyjątkowo złośliwe urzędniczki. Urząd Skarbowy przesadził? 

 

Urząd Skarbowy nie zawsze daje obywatelom dobry przykład. Przekonał się o tym mechanik z Bartoszyc, który mógłby teraz dojść do wniosku, że nie warto okazywać dobroci wobec nieznajomych. Chciał bowiem pomóc dwóm kobietom, a wpakował się w niemałe kłopoty.

Jak opisują dziennikarze gazety „Fakt” – sprawa wyglądała bardzo życiowo. I najpewniej to uśpiło czujność. Dwie kobiety podjechały do warsztatu samochodowego w Bartoszycach z niewielkim problemem. Potrzebowały ekspresowo wymienić żarówkę w światłach swojego pojazdu.

ZOBACZ:
Rubik poniżyła Polaków na oczach świata. Szybko usunęła wpis

Mimo, iż zakład był zamknięty i nie prowadził sprzedaży żarówek, pomocny mechanik znalazł rozwiązanie. Oddał własną, prywatną żarówkę, którą wkręcił i poprawnie ustawił. Za swój dobry uczynek wziął 10 zł, na przysłowiowe piwo. Nie wydał jednak paragonu.

Jak się szybko okazało, mężczyzna padł ofiarą paskudnej, antyobywatelskiej prowokacji. A dopuścił się jej – jakże – Urząd Skarbowy! Przebiegłe urzędniczki, z uśmiechem na ustach, ukarały mężczyznę mandatem w wysokości 500 zł. Ich zdaniem akcja była super, więc nie kryły ekscytacji całą sytuacją.

Jednakże mężczyzna nie przyjął mandatu. Sprawia trafia zatem do sądu.

źródło: „Fakt”, nczas.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here