Hit internetu! Niemiec chciał upokorzyć Polaka. Mocno się zdziwił (WIDEO)

Polski kierowca

Butny Niemiec chciał rozstawiać polskiego kierowcę po kątach. Tak więc zdecydowana reakcja naszego rodaka musiała być dla niego nie lada szokiem. Cóż, Polacy wyzbywają się kompleksów i to w sposób naprawdę widowiskowy. Polski kierowca – kolokwialnie mówiąc – nie dał sobie w kaszkę dmuchać.

Internet po raz kolejny lotem błyskawicy obiega wideo, które idealnie obrazuje zmianę podejścia Polaków do „partnerów z Zachodu”.

Być może jeszcze kilka lat temu takie zachowanie uszłoby Niemcowi na sucho. Jednakże dziś nasi rodacy zarabiający na chleb za granicą dobitnie uświadamiają przedstawicielom „lepszych narodów”, że nie dadzą sobą dłużej pomiatać.

Niemiec mocno się zdziwił. Polski kierowca stracił cierpliwość

 

Czasy pomiatania Polakami już dawno za nami. Niemiecki kontrahent chciał ustawić polskiego kierowcę i zapewne dokonać jakiegoś „wałka”. Jednak Polak stanowczo się postawił. Wywiązała się głośna awantura. Z wątkami historycznymi! – taką relację czytamy na nczas.com

Nagranie staje się hitem internetu. Całą sytuację zarejestrował prawdopodobnie jeden z pracowników agresywnego Niemca. Podczas utarczek słownych słyszymy głównie niemieckie komendy i obelgi.

ZOBACZ:
OFICJALNIE: Jest decyzja Polski ws. wejścia do strefy euro

Słyszalne jest także słowo „sp…alaj” w języku angielskim. Polak zdobywa się także na uszczypliwość względem Niemca i unosi dłoń w geście nazistowskiego pozdrowienia. A tego Niemcy bardzo, ale to bardzo nie lubią.

Polak chciał w tej sposób najprawdopodobniej zasugerować Niemcowi, by przestał tak żywiołowo gestykulować.

15 KOMENTARZE

  1. nic nie rozumiem.. ale jakby mnie niemiec chciał w chuja zrobić i nie zapłącić, to bym go połamał w pizduu i wróćił w nocy spalić cały zakład.. wiem jestem chujem, ale szacunek przede wszystkim.

  2. Niemcy tak robią z polakami i niestety nie tylko anglia równiez !!!! A my sie musimy dostosowywać a oni juz nie i gdzie tu sprawiedliwosc!!!!

  3. Jak do mnie Niemiec źle się odnosi ze względu na pochodzenie pytam go czy uważa się za lepszego bo jest Niemcem i mówię że już kiedyś był taki u was co tak uważał mogę ci przypomnieć jak się nazywał , no wiesz taki z małym wąsikiem wasz papa odrazu mordy zamykają. Bo najchętniej by chcieli żeby historia która ich narodu dotyczy była fikcją .

  4. To była bardzo dziwna rozmowa i sytuacja,nieswiadczaca o jakiejś kulturze zachowania obydwu facetów,po niemiecku wypraszał Polaka niegrzecznie wynos się ja tu jestem szefem a po angielsku nie rozumiem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here