Jubiler zaskoczył złodziei, został dotkliwie pobity

Jubiler złapał na gorącym uczynku złodziei, którzy próbowali okraść jego sklep. Zaskoczeni sprawcy w odwecie dotkliwie go pobili. Policja opublikowała nagranie z monitoringu i prosi o pomoc w ujęciu dwóch złodziei.

Policjanci z Komisariatu Policji w Miastku prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem oraz zmuszania do określonego zachowania. Zdarzenie miało miejsce w Miastku w sierpniu 2018 roku w okolicach sklepu jubilerskiego. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby rozpoznające złodziei, których wizerunek zarejestrował monitoring.

Zaskoczył złodziei, został pobity

Śledczy ustalili, że dwóch mężczyzn usiłowało włamać się do sklepu jubilerskiego, lecz zostali spłoszeni przez właściciela. Sprawcy pobili mężczyznę, gdy ten próbował ich zatrzymać. Ustalenia śledczych wskazują także, że złodzieje poruszali się najprawdopodobniej samochodem marki Citroen C5 sedan. Pojazd był w kolorze białym lub srebrnym, model produkcji po 2008 roku.

Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawców

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z zapisu monitoringu lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu. Należy kontaktować się z Komisariatem Policji w Miastku lub Komendą Powiatową Policji w Bytowie.

Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę dzwoniąc pod nr 59 858 8233 lub dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Bytowie 59 822 8300. Można również kontaktować się za pomocą maila na adres: kppbytow@pomorska.policja.gov.pl lub kpmiastko@pomorska.policja.gov.pl, a także zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here