Wojciech Cejrowski ostro do wyborców PiS. Burza w internecie!

Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski

Po liście otwartym do PiS na Wojciecha Cejrowskiego spadła fala krytyki ze strony zwolenników partii rządzącej. Znany podróżnik postanowił odpowiedzieć na hejt publikując nowy wpis na Facebooku. Wojciech Cejrowski po raz pierwszy wchodzi w konflikt z konserwatywną publiką.

W „Bezpartyjnym liście do PiS” Wojciech Cejrowski przypomniał o sytuacjach, w których Prawo i Sprawiedliwość obiecało rzeczy, które były niedopracowane. Po wpisie na Cejrowskiego spadła fala krytyki.

„Nie mieliście napisanej Konstytucji, gdy startowaliście w wyborach z hasłami, że trzeba Konstytucję zmienić, prawda? I nie macie jej napisanej do dziś. Nie mieliście napisanej ustawy antyaborcyjnej, gdy obiecaliście w wyborach, że będzie uchwalona, prawda? I nie macie jej napisanej do dziś, a tę przyniesioną przez milion Obywateli sabotujecie” – napisał.

Na koniec podróżnik zadane pytanie po co ludziom władza, skoro muszą sobie dawać radę sami. „Naród nadal musi sobie sam organizować swoje święto bez was. A wy? Przyłączacie się w ostatniej chwili do naszych obchodów? OK, dobre i to, ale mieliście być liderami. Dajemy sobie radę bez was, bo nie mamy wyjścia. Tylko po co wy nam jesteście potrzebni, skoro wciąż musimy sobie dawać radę sami? I najczęściej musimy sobie dawać radę PRZECIW wam” – zakończył Wojciech Cejrowski.

Wojciech Cejrowski: ostra odpowiedź wyborcom PiS

Cejrowski w najnowszym wpisie odniósł się do fali krytyki, jaka spadła na niego za sprawą zwolenników PiS.

„Lojalni PiSiarze piszą, że służby wyciągnęły na PiS najskrytszych agentów – czyli mnie. Bo PiS jest święty i gdy ktoś atakuje prezesa za aborcję to od razu agent. Tacy to konserwatyści są – im nie przyjdzie do głowy, że aborcja może być dla kogoś ważniejsza, niż lojalność wobec prezesa” – podsumował.

1. "Bezpartyjny list do #PiS"* podały "mejnstrimowe" portale, bo to atak na PiS.2. Lojalni PiSiarze piszą, że służby…

Posted by The Wojciech Cejrowski on Thursday, 15 November 2018

4 KOMENTARZE

  1. jestem pisowcem i kaczysta ale czuje sie wykiwany i dobrze sie stalo,panie wojciechu,ze wreszcie ktos ,z tej samej orientacji powiedzial basta! polska polityka wewnetrzna i zagraniczna,to odbijanie sie od sciany,do sciany i metody polkrokow.reszte pochlania gryzienie sie z platformiarzami. tych powinno sie zamknac trzy lata temu!

  2. RACJA! Bo Pis łapanie złodziei bierze na własny kark, a to prawo winno się tym zajmować, to nie Pis winien „trąbić”i udowadniać, że to złodziej, PRAWO WINNO BYĆ JASNE -JEDNOZNACZNE I TO PRAWA KAŻDY ZŁODZIEJ WINIEN SIĘ BAC, A NIE ODGRAŻAĆ SIĘ RZĄDOWI ZA SĄDZENIE GO. PRAWA PODSTAWOWE, NAJCZĘŚCIEJ ŁAMANE. PIS!-ZMIENIAJ PRAWA (szczególnie na złodziei i korupcje)!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here