To koniec „Kuchennych rewolucji?” Magda Gessler: „Potrzebuję zmiany”

Fot. Wikimedia/Artur Andrzej

W rozmowie z „Vivą” Magda Gessler wyznała, że praca negatywnie odbija się na jej życiu rodzinnym. Przyznała, że potrzebuje zmiany. Ta wypowiedź zaniepokoiła fanów programów kulinarnych znanej restauratorki. Czy to oznacza koniec „Kuchennych rewolucji”?

Magda Gessler prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Oprócz „Kuchennych rewolucji” angażuje się również w inne projekty, jurorując w „MasterChefie” i ucząc gotować w swojej „Sexy kuchni”. To wszystko sprawia, że często brakuje jej czasu dla najbliższych.

Restauratorka wyznała, że taki stan rzeczy sprawił, że zaczęła dosłownie wariować. Postanowiła więc zmienić swoje życie.

„Pół roku temu stwierdziłam, że zwariowałam. Tylko pracuję, zapomniałam całkiem o sobie. Potrzebuję zmiany” – wyznała w rozmowie z „Vivą” Magda Gessler.

Wyznanie Gessler zaniepokoiło jej fanów i jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Restauratorki nie stwierdziła jednak jednoznacznie, czy porzuci pracę w telewizji. Póki co udało jej się bowiem pogodzić „Kuchenne rewolucje” z czasem dla bliskich.

„Poprzestawiałam sobie tak nagrania „Kuchennych rewolucji”, że dwa tygodnie w miesiącu odzyskałam dla siebie. Mam nadzieję, że wszystkim to wyjdzie na dobre. Kontakty z synem i moją córką Larą wiele mnie uczą. Pokory i szacunku dla innych. Chcę mieć czas dla ludzi, których kocham” – powiedziała Gessler.

Robert Biedroń triumfuje. Najnowszy sondaż daje jego partii wysoki wynik
Magdalena
Kobieta, która żadnego tematu się nie boi. Angażuje się społecznie, od kilku lat uprawia dziennikarstwo na wielu polach. Napisz do autorki: magdalena.derucka@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x