Syn powiedział dziennikarzowi TVP, że jest gejem. Tak na to zareagował

5
Fot. Flickr/Benson Kua

Michał Olszański, dziennikarz TVP znany m.in. z programu „Pytanie na śniadanie”, ujawnił, że jego syn jest homoseksualistą. Zdradził też, jak zareagował na to, gdy dowiedział się o tym fakcie.

Michał Olszański pracuje w TVP od wielu lat. Na antenie tej stacji prowadził m.in. „Magazyn Ekspres Reporterów”, a ostatnio poranny program „Pytanie na śniadanie”. Niedawno dziennikarz udzielił wywiadu „Dziennikowi”, w którym uchylił rąbka ws. swojego prywatnego życia.

Olszański przyznał m.in., że jego syn jest gejem.

– Od małego był zabawnym, przebierającym się dzieckiem. (…) Nie ukrywam, że miałem z Antkiem konflikty na tle tego, jak wygląda, jak się ubiera – dodał.

Michał Olszański: mój syn jest gejem. Jak przyjął to dziennikarz?

Michał Olszański przyznał, że obserwując ubiór swojego syna zaczęło docierać do niego, iż jego syn może być homoseksualistą.

– Nie ukrywam, że miałem z Antkiem konflikty na tle tego, jak wygląda, jak się ubiera – mówi szczerze Olszański.

Dziennikarz dodaje, że początkowo trudno zniósł ten fakt, jednak w momencie, gdy syn sam oznajmił mu, że jest gejem, zaakceptował to.

– Potem mi szalenie zaimponował, bo gdy odkrył przede mną tę swoją tożsamość, poczułem, że dojrzał – powiedział.

ZOBACZ:
Ewa Minge rozwścieczyła miliony. Odniosła się do słów polityka PiS

Syn dziennikarza TVP jest w partnerskim związku z mężczyzną

Michał Olszański przyznaje, że dziś jego syn ma 38 lat i jest w związku partnerskim z innym mężczyzną.

– Antek był zawsze otyłym dzieckiem, a narzucił sobie taki reżim i tak pięknie schudł, że byłem pod ogromnym wrażeniem tej jego determinacji. Dziś ma 38 lat, jest przystojnym facetem, ogarniętym, bez maniery zachowania w znakomitym, partnerskim związku – opowiada.

Dziennikarz zdradza, że lubi i ceni partnera swojego syna. Dodaje też, że fakt, iż jego syn okazał się gejem, pomógł się zmierzyć mu ze stereotypami nt. homoseksualistów.

– Myślę, że gdy człowiek przeżyje to we własnym domu, z bliskimi, to jest cenne doświadczenie, zmierzenia się ze swoimi odwiecznym stereotypem, który masz. Nie mam teraz żadnego problemu z tym, że mój syn jest gejem, nie psuje to naszej relacji ojciec-syn – mówi.

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here