Walduś z Kiepskich w tarapatach. Bartosz Żukowski jest ścigany


Bartosz Żukowski, znany z roli Waldusia w serialu „Świat Według Kiepskich”, od czterech lat walczy o opiekę nad córką, dziewięcioletnią Polą. Aktor jest w trakcie rozwodu z żoną, Ewą Coll, która twierdzi, że nie płaci on alimentów na dziecko. Żukowski tłumaczy, jak naprawdę wygląda jego sytuacja rodzinna. Walduś z Kiepskich ma kłopoty.

Bartosz Żukowski po narodzinach córki zawiesił karierę i skupił się na wychowaniu dziecka. Siedem lat temu wraz żoną przeprowadził się z powrotem z Niemiec do Polski, ale jego małżeństwo rozpadło się.

W listopadzie 2015 roku sąd zobowiązał Bartosza Żukowskiego do płacenia miesięcznych alimentów na córkę w wysokości 2,5 tysiąca złotych, która to kwota została potem podniesiona do 3 tysięcy.

W międzyczasie Ewa Coll zaczęła spotykać się z Kostkiem Yoriadisem, byłym partnerem Kasi Kowalskiej.

Bartosz Żukowski ujawnił, ile wydaje na dziecko

Żona Bartosza Żukowskiego pozwała go do sądu za zaległości alimentacyjne. Rozprawa miała miejsce w warszawskim Sądzie Rejonowym. Aktor w rozmowie z „Faktem” powiedział, że wbrew temu co twierdzi jego żona, przeznacza on spore środki na wychowanie córki.

„Co miesiąc kupuję córce ubrania, opłacam szkołę i zabieram ją do dentysty” – zapewnia w rozmowie z tabloidem. „W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie” – dodaje.

ZOBACZ:
Polityk PiS jedzie po Owsiaku. "To jest wasz Jurek!"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here