Tego aktora zna cała Polska! Właśnie postawiono mu zarzuty

Fot. Wikimedia/Fryta73

Bartosz G., to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Z jego ról filmowych i serialowych zna go cały kraj. Okazuje się jednak, że mężczyzna może mieć spore problemy.

Bartosz G., to młody polski aktor, który przebojem wdarł się do tzw. mainstreamu. Swój aktorski debiut zanotował w kultowym serialu TVN „39 i pół”, a później głośno o nim zrobiło się za sprawą głównej roli w filmie „Sala Samobójców”.

Po tym występie jego kariera nabrała rozpędu, a oferty od reżyserów zaczęły spływać coraz częściej. Bartosz G. wystąpił m.in. w „Czasie Honoru”, „Prawie Agaty”, czy pełnometrażowym filmie pt. „Płynące wieżowce”, gdzie wcielił się w rolę homoseksualnego mężczyzny.

Teraz kariera aktora może zostać jednak brutalnie zastopowana. Wszystko przez problemy z prawem.

Bartosz G. usłyszał zarzuty. Młody polski aktor może trafić za kratki

O kłopotach, które ma Bartosz G. informuje „Super Express”. Tabloid podaje, ze aktor miał zeznawać w sądzie w sprawie tzw. dilera gwiazd Cezarego P. Młody mężczyzna nie pojawił się jednak na sali sądowej, ponieważ wcześniej postawiono mu prokuratorskie zarzuty posiadania narkotyków.Zgodnie z prawem, jako oskarżony, aktor miał więc prawo odmówić składania zeznań, które mogłyby obciążyć jego samego.

Doniesienia tabloidu potwierdza rzecznik prokuratury, który przyznaje, że Bartosz G. usłyszał wspomniane zarzuty.

– Mogę potwierdzić, iż w toku dochodzenia nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgowa w Warszawie w październiku 2018 r. Bartoszowi G. zostały przedstawione zarzuty. Zarzuty dotyczą posiadania przez w/w październiku 2015 r., listopadzie 2015 r., grudniu 2015 r. oraz styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2016 r. środków odurzających w postaci kokainy, tj. przestępstwa określonego w art. 62 ust 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział Łukasz Łapczyński.

ZOBACZ:
Tusk może zostać prezydentem! Złe wieści dla Dudy

Co dalej? Bartosz G. z dużymi problemami

Co dalej z Bartoszem G.? To pytanie stawiają sobie dziś fani, których aktor zjednał sobie swoimi występami na ekranie. Za przestępstwo, które zarzuca G. prokuratura, można bowiem trafić za kratki nawet na trzy lata. Jeżeli więc spełniłby się najczarniejszy scenariusz młody mężczyzna może zrujnować sobie swoją wspaniale zapowiadającą się karierę.

O sprawie będziemy informować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here