Cejrowski zmasakrował ulubienicę prezesa PiS. Będzie się działo!

Wojciech Cejrowski Tęczowy Piątek LGBT

Wojciech Cejrowski znany jest z ostrego języka. Niejednokrotnie komentował życie społeczne i polityczne w Polsce nie przebierając w słowach. Tym razem „oberwało się” Prezes TK Julii Przyłębskiej. 

Wojciech Cejrowski skomentował artykuł Artura Stelmasiaka, który ukazał się w najnowszym numerze tygodnika „Niedziela”. W tekście pt. „Czy Julia Przyłębska działa na szkodę Trybunału” autor podnosi kwestię rozprawy ws. aborcji eugenicznej. Zarzuca Julii Przyłębskiej, że ta opóźnia procedowanie tej sprawy.

„Jaki to Trybunał Konstytucyjny, który przez ponad rok nie potrafi nawet wyznaczyć daty rozprawy ws. aborcji eugenicznej? Z każdym kolejnym dniem uwiarygadnia się teza, że prezes Julia Przyłębska działa na szkodę ładu konstytucyjnego w RP” – czytamy w artykule.

Cejrowski ostro o Julii Przyłębskiej

Wojciech Cejrowski nie kryje wzburzenia informacjami, które przeczytał w artykule Stelmasiaka. Podróżnik lakoniczne ale radykalnie dał wyraz swojemu niezadowoleniu.

„Prezes TK Julia Przyłębska WON” – napisał na Twitterze.

Z ustaleń dziennikarza tygodnika wynika, że wielu sędziów chce orzekać ws. aborcji, ale to przez prezes Trybunału Konstytucyjnego sprawa właściwie stoi w miejscu. O sprawie informowała m.in. Kaja Godek, która zamieściła na Facebooku wpis w tej sprawie.

„Czy prezes TK Julia Przyłębska otrzymuje i gorliwie wypełnia instrukcje, by wstrzymywać ochronę życia – tak jak szeregowi posłowie PiSu…?” – zastanawia się znana działaczka prolife.

ZOBACZ:
W Sejmie powstało nowe koło poselskie. Na jego czele Liroy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here