Absurdalne ogłoszenie w Biedronce. Klienci zaskoczeni

Biedronka Jeronimo Martins

Zaskakująca sytuacja miała miejsce w Biedronce na Dolnym Śląsku. Pracownicy sklepu rozwiesili na jego terenie absurdalne ogłoszenie o treści, która była niezrozumiała dla klientów. Zdjęcie komunikatu szybko obiegło media społecznościowe. 

Absurdalny komunikat opisał pan Sławomir, który poinformował o sprawie portal Wirtualna Polska. Podczas weekendowych zakupów zauważył taką kartkę nad lodówkami ze świeżym mięsem.

– Robiłem zakupy dość wcześnie rano, więc pomyślałem, że po prostu obsługa sklepu nie zdążyła obniżyć cen na produktach objętych promocją. Ale w poniedziałek znowu byłem na zakupach. Tym razem po pracy i kartki nadal wisiały” – relacjonuje zaskoczony klient.

Absurdalne ogłoszenie w Biedronce

„Prosimy nie sugerować się cenami na opakowaniu. Prawidłowa cena zostanie naliczona na kasie” – takie komunikaty rozwieszone zostały w jednym ze sklepów Biedronka na Dolnym Śląsku.

– „W moim przypadku ostatecznie cena przy kasie okazała się nieco niższa niż na opakowaniu, ale nie wiadomo, czy w przypadku innych klientów też tak było. Zastanawiam się, czy to zgodne z przepisami” – napisał pan Sławomir.

Komentarz przedstawicieli Biedronki

Sprawę skomentowała przedstawicielka Jeronimo Martins Polska, a więc właściciela sieci Biedronka.

– „Na opakowaniach mięs widniały regularne ceny jednostkowe i za opakowanie. Ogłoszenie miało na celu zapewnienie klientów, że aktualnie obowiązuje promocja i ceny towarów dzięki niej są finalnie niższe niż nadrukowane na opakowaniu. Promocyjne ceny były przedstawione np. na etykietach cenowych nad danym artykułem” – powiedziała w rozmowie z WP Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here