Hit! Oto reakcja Kaczyńskiego na Wałęsę w koszulce „Konstytucja”

reakcja Jarosława Kaczyńskiego na Wałęsę w koszulce z napisem

Rozprawa pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a Lechem Wałęsą – co nie dziwi – wywołała szerokie dyskusje nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Naprzeciwko siebie stanęli bowiem najwięksi polityczni przeciwnicy. Internautów rozbawiła reakcja Jarosława Kaczyńskiego na Wałęsę w koszulce z napisem „konstytucja”.

Wydźwięk wypowiedzi byłego prezydenta i legendy „Solidarności” nie był zbyt przyjazny. Gdy Sąd zapytał o motywy zamieszczania agresywnych, często zawierających nieprawdziwe informacje wpisów, Wałęsa powiedział: „takie mam zdanie o Jarosławie Kaczyńskim”.

Apogeum konflikt ten osiągnął, gdy Jarosław Kaczyński zlecił ujawnienie sekretów z przeszłości Wałęsy. Chodzi oczywiście o współpracę z PRL-owską Służbą Bezpieczeństwa. Udowodniono, że Wałęsa był słynnym już dziś TW o pseudonimie Bolek.

Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński

Rozprawa była zatem istną konfrontacją. Zanim jednak obaj panowie stanęli w szranki na sali sądowej, spotkali się w korytarzu. Było mnóstwo dziennikarzy, policjantów, pełnomocnicy stron i sami zainteresowani.

Lech Wałęsa założył do sądu koszulkę z wielkim napisem „KONSTYTUCJA”. Były prezydent bez reszty utożsamia się bowiem z antyrządowymi środowiskami, które zarzucają Prawu i Sprawiedliwości łamanie konstytucji.

Jednakże prezes PiS wie między innymi, co za uszami ma Wałęsa. Wie również, że były prezydent sam łamał prawo np. udostępniając w internecie dokumenty, które mogły być objęte tajemnicą państwową.

Reakcja Jarosława Kaczyńskiego na Wałęsę w koszulce z napisem „konstytucja”

A oto reakcja Jarosława Kaczyńskiego na Wałęsę w koszulce z napisem „konstytucja”:

Ta animacja lotem błyskawicy obiega sieć i obrazuje stosunek lidera PiS do ataków ze strony takich ludzi jak Lech Wałęsa. Uśmiech i politowanie w spojrzeniu prezesa są tak wymowne, że nie wymagają chyba szerszego komentarza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here