Wojewódzki znów plunął jadem. Kuźniar płakał ze szczęścia

Wojewódzki i Kuźniar
Wojewódzki i Kuźniar

Kuba Wojewódzki w bezpardonowy sposób opluł PiS, a Jarosław Kuźniar nie ukrywał dzikiej radości. Prowadzący Onetu nareszcie doczekał się gościa, który nie unika tematów politycznych. I omal nie popłakał się ze śmiechu i radości.

Wojewódzki wydał właśnie swoją pierwszą autobiografię. Stąd jego aktywność w mediach innych niż TVN znacznie wzrosła. Showman promuje swoje dzieło, by kupiło je jak najwięcej osób. Trafił także do programu Onet Rano.

A tenże program poprowadził Jarosław Kuźniar. Człowiek słynący z – mówiąc najdelikatniej – niezbyt obiektywnego patrzenia na świat. Kuźniar często prowokuje swoich gości do wypowiedzi politycznych, nierzadko robiąc to wręcz nachalnie.

Jego goście najczęściej rezygnują z odpowiedzi na pytania o Kaczyńskim czy posłance Pawłowicz. No, chyba że gościem jest Kuba Wojewódzki. Ten akurat człowiek prowadzi narrację podobną do Kuźniara. Jest rzecz jasna apolityczny, ale kpin z polityków PiS dopuszcza się notorycznie.

Tym razem zaczęło się niewinnie. Najpierw Wojewódzki pokazał telefon Huawei, później zegarek firmy Apart. Zastanawiał się, kto jeszcze go sponsoruje i kogo produkt powinien pokazać widzom programu Onetu. Wtem Kuźniar stwierdził: „ty jesteś teraz takim słupem reklamowym”.

Na próbkę błyskotliwości Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. – Słupem to jest syn Kamińskiego – odpowiedział znany showman. Reakcja Kuźniara była wręcz niewiarygodna. Dziennikarz wpadł w szał dzikiej radości, nawet przybył z Wojewódzkim piątkę.

Wreszcie, po tylu odcinkach, udało mu się sprowokować któregoś z celebrytów do jednoznacznie politycznego ataku na rząd Zjednoczonej Prawicy. W dodatku wykorzystując do tego wątek, który byłby typowy także dla poprzedniej władzy, którą obaj panowie z takim zaangażowaniem wspierali.

Jak ujawniła w poniedziałkowym wydaniu „Gazeta Wyborcza” i tvn24.pl syn ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego od lata tego roku pracuje w Banku Światowym. Jest tam „doradcą wicedyrektora wykonawczego”, a także zasiada w jednej z komisji.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here