To cud! Częstochowa: 5-latek wpadł pod jadący pociąg (WIDEO)

To cud! Częstochowa: 5-latek wpadł pod jadący pociąg
To cud! Częstochowa: 5-latek wpadł pod jadący pociąg

CZĘSTOCHOWA To prawdziwy cud! Pracownicy PKP opatrzności przypisują finał tej sytuacji. Kamery monitoringu zamontowanego na peronie zarejestrowały przerażające zdarzenie. 5-latek spadł z peronu pod pociąg.

Polacy to wierzący naród, natomiast w takich sytuacjach nawet my zastanawiamy się, jakim cudem nie doszło do tragedii. W Częstochowie – wielu nie ma wątpliwości – wydarzył się cud.

Gdy dyspozytorzy częstochowskiej stacji zobaczyli to, co zarejestrowały kamery, dosłownie zamarli. Okazało się bowiem, że chłopiec cudem uniknął śmierci. Bo gdyby pociąg ruszył z całym impetem, szanse na przeżycie miałby minimalne.

Częstochowa: 5-latek cudem uniknął śmierci

Pięcioletni chłopiec, który znalazł się w szczelinie między peronem a ruszającym pociągiem doznał ledwo otarć. Dzisiaj nastąpił finał w sądzie. Sąd zdecydował, że matka chłopca nie poniesie konsekwencji. Umorzył sprawę z okresem próby na rok.

Nie ulega wątpliwości, że gdyby maszynista się nie zorientował, a zrywne wagony pomknęły dalej, spanikowany chłopiec raczej nie wyszedłby z tego cało. Jego matka musiała tłumaczyć się przed wymiarem sprawiedliwości i zdołała wybrnąć.

Nagranie z KMP Częstochowa poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=BtY1XpJbMCA

Sąd Rejonowy w Częstochowie wydał we wtorek wyrok w sprawie 47-letniej Jolanty S., oskarżonej o narażenie swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kobieta nie poniesie – przynajmniej na razie – odpowiedzialności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here