Świat Według Kiepskich: jest decyzja Polsatu ws. dalszej emisji serialu!

Świat Według Kiepskich
Świat Według Kiepskich

„Świat Według Kiepskich” to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w Polsce. Produkcja, której twarzą od początku jest Andrzej Grabowski, podbiła serca Polaków. Jednakże w ostatnich dniach pojawiła się informacja, iż może ona zniknąć z ekranów. Teraz głos w całej sprawie zabrali przedstawiciele Telewizji Polsat.

„Świat Według Kiepskich” to serial, który od wielu lat podbija serca Polaków. Produkcja emitowana jest na antenie telewizji Polsat. Pierwszy odcinek pojawił się tam 16 marca 1999 i z miejsca stał się hitem.

Głównie za sprawą obsady aktorskiej. „Świat Według Kiepskich” tworzą bowiem przede wszystkim: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Dariusz Gnatowski oraz Ryszard Kotys. W przeszłości jedną z głównych ról odgrywał zaś śp. Bohdan Smoleń.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że serial zniknie z anteny Telewizji Polsat. News opublikował jeden z portali internetowych, a ten następnie trafił na niezwykle popularny serwis Wykop.pl. Wiadomość zmroziła fanów produkcji, którzy zaczęli dopytywać, dlaczego Polsat chce rezygnować ze swojego hitu.

„Świat Według Kiepskich” zniknie z anteny? Jest decyzja Polsat

Sprawą rzekomego zniknięcia z anteny serialu „Świat Według Kiepskich” zainteresowali się dziennikarze serwisu Wirtualne Media. Skontaktowali się z włodarzami Telewizji Polsat i postanowili dowiedzieć się, czy produkcja naprawdę nie pojawi się już na antenie stacji.

Przedstawiciele Polsatu byli zdziwieni tą informacją i stanowczo zdementowali pojawiające się w mediach plotki. Oficjalnie oznajmili również, że serial nie zostanie zdjęty anteny, a jego nowy sezon zostanie wyemitowany na wiosnę 2019 roku.

– Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polsat nie planuje zakończenia emisji „Świata według Kiepskich”. Kolejna odsłona komediowej produkcji trafi do wiosennej ramówki stacji – czytamy.

Przedstawiciele Telewizji Polsat podają również, że informacja, jakoby serial miał definitywnie zniknąć z anteny stacji jest typowy „fake newsem”, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Przyznali też, że ubolewają, iż plotka została powielona przez inne serwisy internetowe, bez uprzedniej konsultacji z przedstawicielami komercyjnej stacji telewizyjnej.

ZOBACZ:
Joanna Krupa rozkwita w ciąży!

Komunikat wydany przez władze Telewizji Polsat uspokoił fanów, którzy mogą ze spokojem oczekiwać na nowym sezon produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here