Było miło. Nagle Mamed Khalidov zobaczył półnagą „wodziankę”

Kuba Wojewódzki Mamed Khalidov
Kuba Wojewódzki, Mamed Khalidov i wodzianka

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego show w TVN znanego zawodnika mieszanych sztuk walki. Jednakże mógł zapomnieć, że sportowiec jest radykalnym muzułmaninem. Mamed Khalidov sam tak siebie określił i nie ukrywał, że nie podoba mu się ubiór „wodzianki” Wojewódzkiego.

Miliony widzów co tydzień wyczekują na program „Kuba Wojewódzki”. Popularne show na przestrzeni ponad 15 lat zyskało gigantyczną popularność. Najpierw na antenie telewizji Polsat, później emitowane przez TVN.

Do programu zapraszani są różni ludzie. Muzycy, pisarze, aktorzy, celebryci, sportowcy, a nawet yotuberzy. W ostatni wtorek po raz kolejny padło na sportowca. I to jakiego. Mamed Khalidov to najlepszy w Polsce zawodnik walczący w ramach federacji KSW.

Mamed Khalidov oburzony. Kuba Wojewódzki odpowiada

Polak czeczeńskiego pochodzenia już w marcu ubiegłego roku przyznał, że „jest radykalnym muzułmaninem”. Stracił wówczas sympatię wielu swoich fanów. Szczególnie zabolał go moment, gdy w odwecie dziesiątki tysięcy widzów wygwizdały go po walce. Od tego czasu regularnie wzbudza kontrowersje.

Tym razem znów pośrednio nawiązał do swojego wyznania. Gdy do studia weszła skąpo ubrana „wodzianka”, na widok której Kuba Wojewódzki najczęściej wykonuje niejednoznaczne gesty, Khalidov nie wytrzymał.

Zniesmaczony sportowiec zapytał: „Dlaczego nie może wejść mężczyzna w stringach?”. Na słowa wypowiedzianego przez sportowca natychmiast zareagował Kuba Wójewódzki, który przyznał, że Czeczen z polskim paszportem zmienił się od ich ostatniego spotkania. – Spolszczyłem się – odparł Mamed Khalidov.

ZOBACZ:
Co się dzieje? Lidl także rozdaje produkty za półdarmo!

W podobny sposób zareagowali pozostali goście programu, którzy wtórowali Khalidovowi. – Tak fajnie nam się rozmawiało, było miło. (…) Ta era już się skończyła – powiedziała Kasia Smutniak na widok kobiety półnagiej.

14 KOMENTARZE

  1. Jeżęli ktoś jest innej wiary, ale nie krzywdzi nią innych, a dzięki niej jego zachowanie jest bardziej moralne, to nie widzę w tym nic złego. Jestem przeciwko imigracji ale to dlatego że oni niosą ze sobą śmierć i zniszczenie. Mamed natomiast jest człowiekiem który stosuje się do prawa, etykiety człowieczeństwa. Należy widzieć drugiego człowieka w każdym, kto wykazał że jest człowiekiem. Przestańcie z niego robić tego złego, bo nigdy krzywdy od niego nie zaznaliście.

  2. to w końcu „Polak czeczeńskiego pochodzenia” czy „Czeczen z polskim paszportem”?? Byleby napisać jakąś bzdurę… no sensacja na cały świat!

  3. Polecam wam obejrzec odcinek ponieważ w artykule jest zapisane jakby to powiedział agresywnie a powiedzial to ironicznie Pozdrawiam i odsyłam do odcinka :)

  4. to czeczeński dezerter i kłamca. Gdyby się spolszczył to nie obce by mu było pojęcie honoru oraz porzucił by swoje bałwochwalcze i pogańskie obrzędy. Przeszkadza mu kobieta w seksownym stroju a nie widzi nic złego w pedofilstwie, zmuszaniu nieletnich dziewczyn do ślubu, stosunków seksualnych, niewolnictwa. Jakim czubkiem trzeba być aby mieć tak narąbane w głowie. I jeszcze mówi to w Polsce która udzieliła mu schronienia przed czeczeńskim wymiarem sprawiedliwości. Nie dobry to pies który rękę Pana gryzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here