Co się dzieje? Lidl także rozdaje produkty za półdarmo!

Lidl promocje sklep Biedronka na święta
Dyskonty Lidl i Biedronka prześcigają się. Promocje osiągają szczyt

Lidl to ulubiony sklep Polaków. Mówiąc precyzyjniej: tylko sieć Biedronka może poszczycić się większym zainteresowaniem. Co prawda nie nadszedł jeszcze nawet okres przedświąteczny, jednak dyskonty już walczą o polskiego klienta. Promocje osiągają niewiarygodny poziom.

Święta za pasem? Nie. Mamy przecież końcówkę listopada, a Boże Narodzenie dopiero 24 grudnia. Jednakże sieci dyskontów już odpaliły prawdziwe bomby. Bo jak inaczej nazwać przeceny sięgające nawet 50 procent?

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o niebywałych przecenach przygotowanych przez Biedronkę. Dziś to samo wypada napisać o sieci Lidl, która chyba pozazdrościła głównemu konkurentowi hasła „codziennie niskie ceny”.

Dyskonty walczą. Lidl, tak jak Biedronka, winduje promocje do maksimum

W ostatecznym rozrachunku – co rzecz jasna cieszy – zyskuje klient. Gdy dyskontowi giganci walczą o polskiego konsumenta, w naszych kieszeniach po każdych zakupach zostaje więcej pieniędzy. Przyjrzyjmy się ofercie Lidla na ten tydzień.

ZOBACZ!
To koniec. Żabka przegrała wojnę z PiS

Lidl oferuje na przykład pomidory rzymskie aż 40% taniej. Zamiast 5,98 zł zapłacimy 2,99 zł za kilogram tego świeżego owocu. Równie atrakcyjna przecena dotyczy polskich jabłek Jonagold, Ligol, Gala, Pinova czy Szampion. Otrzymamy na nie również 40% rabatu, a za kilogram zapłacimy jedynie… 1,49 zł.

Co jeszcze? Mięso mielone wieprzowe 400 g 37% taniej. 2,49 zł zamiast standardowych 3,99 zł. Doskonała PAPA LUGI Pizza (400 g) za 6,39 zamiast 7,99. W dodatku drugie opakowanie dostaniemy 40% taniej. Kolejny produkt przeceniono jeszcze bardziej. Kapusta kwaszona FRESHONA nie kosztuje już 3,49 zł, a 2,44 zł. Z kolei na drugą puszkę otrzymamy rabat… 60%!

Spore zainteresowanie klientów wzbudza także ser Gouda w kawałku. Opakowanie 500 g kosztuje 5,59 zł (30% mniej niż zwykle).

Natomiast kolejne produkty, które możemy wziąć za pół ceny to: orzechy brazylijskie ALESTO (200 g) za 12,69 zł zamiast 16,99 zł – druga paczka za połowę ceny. Natomiast orzechy nerkowca tej samej firmy kupisz za mniej niż 10 zł. Ich standardowa cena to 13 zł za 200 g. WIĘCEJ>

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here