Nagła tragedia. Posłanka PiS trafiła do szpitala

Jolanta Szczypińska PiS

W szeregach Prawa i Sprawiedliwości nastał niepokój. Znana posłanka ugrupowania rządzącego trafiła do szpitala. Niestety są to powikłania po poważnej chorobie. Jolanta Szczypińska jeszcze niedawno cieszyła się pełnym zdrowiem.

Polskie piekiełko, jak co dzień, trwało w najlepsze. Jednakże gdy media obiegła smutna informacja o tym, że Jolanta Szczypińska z Prawa i Sprawiedliwości trafiła do szpitala, cała scena polityczna na chwilę zamarła. Co się dzieje?

Na razie informacje są szczątkowe. Parlamentarzystka partii rządzącej zmagała się z poważną chorobą, której nawroty mają miejsce teraz. Sprawę zgłębił m.in. „Super Express” oraz portal wp.pl

Posłowie PiS potwierdzili informacje o chorobie klubowej koleżanki, natomiast nie chcą zdradzać, co jej dolega. W czwartek w sejmowej kaplicy odbyła się msza święta w jej intencji. Podobne nabożeństwa odbyły się też w kilku miastach w Polsce.

Jola jest w szpitalu. Walczy z poważnymi powikłaniami po wcześniejszej chorobie. Wspieramy ją. Ma bardzo dobrą opiekę, ale modlitwa na pewno pomoże – przyznał w rozmowie z wp.pl jeden z posłów partii rządzącej.

– Chcemy żeby pani poseł Jolanta Szczypińska jak najszybciej wyzdrowiała i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia. Pan prezes Jarosław Kaczyński jest z nią w stałym kontakcie – powiedziała dziennikarzom „Super Expressu” rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Przypomnijmy, że kilkanaście lat temu Jolanta Szczypińska chorowała na nowotwór. Niestety w 2015 roku kraj obiegły informacje o nawrocie choroby. Wówczas posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie chciała o tym opowiadać. Oby tym razem znów się udało pokonać chorobę.