Nie jest dobrze! Władimir Putin zareagował na materiał TVP

Władimir Putin już wie. Michał Rachoń i TVP w opalach?

Polscy dyplomaci robili wszystko, by nie prowokować Rosji ws. Ukrainy. Jednakże gdy nasi politycy wykazali godną podziwu wstrzemięźliwość, telewizja publiczna poszła o krok za daleko. Władimir Putin już wie, co wyemitowała TVP w programie, który prowadzi Michał Rachoń.

Kryzys na Ukrainie trwa w najlepsze, a Rosja znów jest obrażona na cały świat w związku z dyplomatycznymi atakami na „niewinną” Federację Rosyjską. Niektórym na Kremlu trudno zrozumieć, że militarne ataki na kolejnych sąsiadów nie będą na zachodzie odbierane z entuzjazmem.

Po rosyjsko-ukraińskim starciu na Morzu Azowskim dyskusje znów się zaogniły. Znów – tak jak 5 lat temu – drżymy o pokój na naszym kontynencie. Teoretycznie wojny nie chce nikt, w praktyce jednak niektórzy politycy robią wiele, by do takowej doprowadzić.

Najczęściej o złe intencje posądzany jest prezydent Władimir Putin. I nie ma prawa się temu dziwić, gdyż w 2008 r. zaatakował Gruzję, 5 lat później Ukrainę, a teraz znów umywa ręce i twierdzi, że wszelkie zło to sprawka „wrogów Federacji”.

Władimir Putin już wie. Michał Rachoń z TVP przesadził?

Podobnego zdania jest Michał Rachoń z TVP. I najwidoczniej dla niego ewidentnym agresorem jest Rosja, która jednak wypiera się odpowiedzialności i zapewnia, że to Ukraińcy prowokują. Dziennikarz w swoim programie po raz kolejny poszedł na całość.

Podczas prowadzonego przez Rachonia programu w TVP Info w charakterze tła w studio wykorzystano wielki napis „ACHTUNG RUSSIA”, gdzie liderki „S” napisano wykorzystując czcionkę charakterystyczną dla niemieckiej, zbrodniczej formacji SS.

ZOBACZ:
Jest wyrok sądu. Jerzy Owsiak spali się ze wstydu

Teraz z Moskwy napływają niepokojące informacje. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej wezwało ambasadora RP w Moskwie Włodzimierza Marciniaka. Jak się okazuje, najprawdopodobniej chodzi o program Michała Rachonia i użycie w charakterze tła grafiki z napisem „Achtung Russia!”.

Według niepotwierdzonych oficjalnie informacji polski ambasador ma udać się do MSZ Rosji jeszcze dziś. Kontrowersyjny program można było obejrzeć na antenie TVP Info w środę. Wziął w nim udział także Wojciech Cejrowski – stały gość Michała Rachonia.

18 KOMENTARZE

 1. Za PiS mialo zyc sie lepiej a zaraz w ogole nie bedziemy zyc dzieki takim?idiotom.
  Ukraina nie jest swieta moim zdaniem prowokuja Rosje aby w ten sposob wymoc pomoc od UE NATO i reszty swiata
  Nie daj Boze aby Polska wyslala jakie kolwiek wojsko na Ukraine wtedy juz oo?nas

  • Damian – Ty jesteś GŁUPI czy tylko o drogę pytasz. ??? Kto napadł Rosja na Ukrainę czy odwrotnie ??? Kto Anektował Ukraiński KRYM, UKRAINA czy Rosja, kto okupuje część Gruzji (OSETIA) Chiny czy może Bangladesz. ???

   • KRYM TAK SAMO JEST UKRAINSKI JAK LWOW. UKRAINA ,SZTUCZNY TWOR STWORZONY PRZEZ STALINA. KRYM W 1956 DAL USRR PIJANY CHRUSZCZOW. PEWNIE W NIEDALEKIEJ PRZYSZLOSCI BANDEROWCY SIE WAM ZREWANZUJA, TAK JAK ONI POTRAFIA

   • Mirek gdybyś nie był ignorantem to byś wiedział, że Krym od 1792 roku należał do Rosji a nie sztucznego tworu ukraińskiego. Po rozpadzie ZSRR powstała ukraina, a tamtejsze zwierzęta dostały w gratisie Krym, który był jest i będzie rosyjski chociażby dlatego, że ponad 60% ludności to Rosjanie. Gdybyśmy Wilno i Lwów dla zwierząt odebrali też byś się pruł??

  • Damian ty chyba mądrość brałeś od tych z PO lub Nowoczesnej. Głupotą bije na odległość. Już anonim ci odpowiedział dlaczego.

  • nie musisz sie bac bo Polska nigdy nie wylse wojsk w pomocy do Ukrainy, po pierwsze juz nie ma wojsk a po drugie oni umia tylko macic a nie pomagac

 2. Tacy ludzie jak rochon wraz z elita polityczna doprowadza do sytuacji 39 roku , sami zabiora majdan i umyja rece siedzac w Angliib czy usa raczac sie pozostawionym i zrabowanym zlotem ktorego niby anglicy nie chca oddac a polacy niechca zwerotu. Ofiarami zostanie Narod tak jak
  przed II wojna i w czysie jej trwania. Pogratulowac

  • Ano zgadza się , będą spierd..ać że własnymi nogami po swoich dupach własnych kopać się będą , a gdy poczują się bezpiecznie to niby będą ciężko na uchodźstwie walczyć dekorując się orderami medalami i wszystkim tym za co należy się kasa – dlatego w razie konfliktu nie wypuścić z kraju dać jakąś giwere w łapy i na pierwszej linii wraz z całymi rodzinami postawić

 3. Czy w TVP są sami idioci?!Czy nie ma nad nimi żadnej kontroli, do jasnej anielki?!Czy w tym kraju jest jakiś ODPOWIEDZIALNY RZĄD?!?!?!

 4. MECENAS masz rację . Nasz kraj to wydmuszka w FRR wystarczyło , że w TVP był tylko napis i ambasador RP na dywanik wezwany, tym czasem u nas wiedzmy listy piszą dyktują co my mamy robić i co ? i GÓWNO.
  Polacy nic się nie stało ? DO CZASU.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here