Ewa Bilan-Stoch o zarobkach polskich skoczków

Ewa Bilan-Stoch zabrała głos ws. zarobków naszych skoczków narciarskich. Żona Kamila Stocha odniosła się również do kwot, które wpływają na konta polskich piłkarzy. 

Ewa Bilan-Stoch udzieliła wywiadu „Super Expressowi”. Podczas rozmowy żona naszego najlepszego skoczka pytana była o zarobki Kamila oraz jego kolegów. Pensje zawodników reprezentujących kadrę prowadzoną przez Stefana Horngachera zestawiono z wynagrodzeniami piłkarzy.

Żona Kamila Stocha przyznała, że nie zna dokładnych kwot, które wpływają na konta naszych piłkarzy. Podkreśliła jednocześnie, że wydaje się jej, iż zarówno jej mąż, jak i jego koledzy z reprezentacji, są usatysfakcjonowani ze swoich zarobków.

„Nie znam wielkości kontraktów piłkarzy, więc nie umiem się do tego odnieść. Myślę jednak, że dla skoczków narciarskich w pełni satysfakcjonujące jest to, co otrzymują” – powiedziała żona Stocha.

Ewa Bilan-Stoch o zarobkach skoczków

Żona Kamila Stocha przyznała, że gdyby skoczkowie zarabiali znacznie większe pieniądze, być może ich relacje nie byłyby tak dobre, jak do tej pory.

„Gdyby były to sumy większe, być może popsułyby relacje pomiędzy nimi. A te są w kadrze znakomite” – powiedziała.

Ewa Bilan-Stoch opowiedziała również o rozwoju marki „Kamiland”, którą rozwija wspólnie ze swoim mężem. Żona Kamila Stocha przyznaje, że zarówno ona, jak i jej mąż są zaskoczeni tak szybkim rozwojem „Kamilandu”.

Bilan-Stoch zdradza, że na ten moment bardzo ciężko jest im nadążyć z produkcją gadżetów, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Obecnie najbardziej rozchwytywane są czapki zimowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here