Finalista polskiego „Mam talent” trafił do szpitala! Jest w ciężkim stanie

Fot. YouTube/TVN

Do dramatycznego zdarzenia doszło na drodze pod Warszawą. Wypadek miał Patryk Niekłań, finalista polskiej edycji programu „Mam talent”. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Patryk Niekłań to polski akrobata, który zrobił furorę w tegorocznej edycji programu „Mam talent”. W sobotnim finale show emitowanego na antenie telewizji TVN Niekłań zajął trzecie miejsce.

Po zakończeniu programu mężczyzna wsiadł do auta i ruszył w drogę do swoich rodzinnych Starachowic (woj. świętokrzyskie). Niestety, jego podróż nie trwała długo. Zaraz za Warszawą Patryk Niekłań uległ poważnemu wypadkowi.

Patryk Niekłań, finalista „Mam talent”, miał wypadek. Jest w ciężkim stanie

Podczas podroży powrotnej auto prowadzone przez Niekłania wypadło z drogi i z impetem uderzyło w drzewo. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 631 pod Warszawą. Dzięki temu na miejsce szybko przybyły służby od policji po straż pożarnej.

Strażacy zmuszeni byli rozciąć samochód należący do mężczyzny, aby wyciągnąć go ze środka. Gdy już udało się go wydobyć, natychmiast przetransportowano go do szpitala. Tam lekarze orzekli, iż Patryk Niekłań znajduje się w ciężkim stanie.

Serwis echodnia.eu cytuje na swojej stronie internetowej wypowiedź świadka zdarzenia. Wspomina on, iż w wyniku uderzenia w drzewo, z auta którym jechał Niekłań wypadł silnik i połamała się kierownica.

– Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała – opowiada rozmówca serwisu echodnia.eu.

ZOBACZ:
Będzie nowa pani premier? Polacy ją chcą!

Żona i córka wróciły dzień wcześniej

Portal o2.pl podaje, że w ciągu ostatnich godzin stan zdrowia finalisty „Mam talent” uległ poprawie. Podobne informacje przekazał przedstawiciel policji w Wołominie.

– Po wypadku został kierowca zabrany do szpitala. Na chwilę obecną wiemy, że jego stan jest stabilny – poinformował naczelnik wydziału prewencji wołomińskiej policji, nadkomisarz Mariusz Pawlak.

Przy mężczyźnie cały czas czuwa jego małżonka, która, wraz z córką, kibicowała mu podczas finału show TVN w sobotę. Zaraz po zakończeniu programu wróciła jednak do domu. Jej mąż zdecydował się na powrót dzień później.

2 KOMENTARZE

  1. Rzeczywiście szokująca wiadomość. dla wszystkich którzy podziwiali tego wspaniałego akrobatę. Mam nadzieję, że tak silny mężczyzna te trudności zwycięży tego mu życzą wszyscy fani jego talentu. Bóg jest miłością , wiara czyni cuda.

  2. Jestem psycho-astrologiem nie znam daty urodzenia Patryka -ale jak sie dowiem to zobacze co ma w choroskopie.Jezeli jest urodzony w znaku BARANA to jedo jest pewne -ze zodiakalne Barany najpierw ROBIA a pozniej MYSLA co zrobili-ale sam jestem ciekawy co czeka tego p.Patryka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here