Ktoś powiesił psa na drzewie. Wysoka nagroda za wskazanie sprawcy

Tragiczne znalezisko koło schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wałbrzychu. Na drzewie, zaraz za budynkiem, ktoś powiesił psa na smyczy. Sprawą zajęła się policja. Fundacja Mania Pomagania wyznaczyła nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawcy tego karygodnego czynu. Obecnie wynosi ona już 15 tysięcy złotych.

Niewielka suka została powieszone na własnej smyczy. Informację o tym zdarzeniu otrzymali w czwartek przedstawiciele Fundacji Mania Pomagania. Opisali oni całą sytuację i udostępnili na Facebooku drastyczne zdjęcia z miejsca zdarzenia. Osoba, która pomoże ustalić, kto powiesił psa, może liczyć na nagrodę. Miejmy nadzieję, że sprawca szybko trafi w ręce policji i zostanie surowo ukarany za swój obrzydliwy czyn.

Makabryczne odkrycie. Ktoś powiesił psa koło schroniska

Przedstawiciele Fundacji informują, że gdy tylko otrzymali prośbę o interwencję, natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Zastali tam bardzo smutny widok.

„Po przybyciu na miejsce wraz z lekarzem weterynarii Anna Redlicka na miejscu czekali na nas już funkcjonariusze Policji, którzy doprowadzili nas na miejsce. Idąc tam nogi uginały nam się w kolanach, w końcu doszliśmy … widok łamiący mi serce na tysiąc kawałków… niewielka Sunia powieszona na własnej smyczy… dramat” – czytamy na Facebooku.

Fundacja wyznaczyła nagrodę i apeluje o pomoc

Fundacja informuje, że złożyła zawiadomienie w tej sprawie i szuka właściciela psa. Ze wstępnych wyników sekcji i oględzin zwłok wynika, że ktoś pobił i powiesił psa na drzewie. Niestety, bezbronne zwierzę udusiło się. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w środę .

Fundacja apeluje o kontakt do osób, które rozpoznają psa, znają jego właściciela lub widziały całe zdarzenie. Ponadto, osoba, która pomoże w ustaleniu sprawcy, otrzyma nagrodę. Agnieszka Gozdyra poinformowała, że wynosi ona już 15 tys. złotych. 

ZOBACZ:
Ktoś powiesił psa na drzewie. Wysoka nagroda za wskazanie sprawcy
”]

ZOBACZ:
Rydzyk założy partię? Macierewicz już zareagował!
Magdalena Derucka
Kobieta, która żadnego tematu się nie boi. Angażuje się społecznie, od kilku lat uprawia dziennikarstwo na wielu polach. Napisz do autorki: magdalena.derucka@otopress.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here