Cejrowski zachwycony Jakubiakiem. Podarował mu prezent. „Podziwiam”

Marek Jakubiak Browar Jakubiaka BRJ

Marek Jakubiak opublikował na Twitterze zdjęcie prezentu, jaki dostał od Wojciecha Cejrowskiego. W odpowiedzi podróżnik zamieścił wpis, w którym skierował pod adresem Jakubiaka miłe słowa. Prezent od Cejrowskiego nawiązuje do wywiadu Jakubiaka u Roberta Mazurka w RMF FM.

Wojciech Cejrowski i Marek Jakubiak spotkali się w studio Radia Wnet przy okazji nagrywania wspólnej audycji. Na początku programu znany podróżnik nawiązał do obietnicy złożonej przez Jakubiaka Robertowi Mazurkowi i wręczył mu upominek. Prezent od Cejrowskiego był dla posła dużym zaskoczeniem.

„Widziałem na YouTube jak pan jakiemuś dziennikarzowi obiecał, że następnym razem przyjdzie pan w hawajskiej koszuli” – zwrócił się do Jakubiaka Cejrowski. Ponadto, dał mu do wyboru kilka wzorów. Poseł był wyraźnie zaskoczony tym nieoczekiwanym gestem.

Jakubiak dziękuje za prezent od Cejrowskiego

Po programie Marek Jakubiak zamieścił na Twitterze wpis, w którym opisał zaistniałą sytuację. Poseł jest bardzo zadowolony z prezentu, w związku z czym nie szczędzi pod adresem podróżnika miłych słów.

„Goszcząc u Roberta Mazurka obiecałem, że na następny program przyjdę w Hawajskiej koszuli :) Z pomocą i prezentem przybył Wojciech Cejrowski w Radio Wnet. Dzięki za prezent :) :)” – czytamy.

Na post Jakubiaka odpowiedział Wojciech Cejrowski, który wyraził uznanie dla działalności przedsiębiorcy.

„Szanowny Panie, darowałem z serca na Mikołajki. Słucham Pana z zainteresowaniem i podziwiam – prowadzenie biznesu w Polsce to rzecz bardzo trudna; a Pan potrafi. (Moje prowadzę na trzech kontynentach – mam porównanie.) Uszanowania, wc” – napisał znany podróżnik.

Wymiana uprzejmości nie umknęła czujnej uwadze internautów. Wiele osób zastanawia się, czy panowie będą współpracowali w ramach nowego ugrupowania pod patronatem Marka Jakubiaka. Na razie jednak nic nie wskazuje na to, aby Wojciech Cejrowski palił się do aktywnej polityki.

ZOBACZ:
Ktoś powiesił psa na drzewie. Wysoka nagroda za wskazanie sprawcy

ZOBACZ:
Cejrowski zachwycony Jakubiakiem. Podarował mu prezent. "Podziwiam"
”]

ZOBACZ:
Koniec Nowoczesnej! "Już ich mamy"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here