Piłkarz ujawnił, jak wyglądają treningi Brzęczka. Kibice wściekli

0
Reprezentacja Jerzy Brzęczek

Rafał Pietrzak, zawodnik Wisły Kraków oraz reprezentacji Polski, udzielił wywiadu internetowej rozgłośni radiowej Weszło FM. W jego trakcie wypowiedział słowa, które wprawiły kibiców kadry w lekką konsternację.

Rafał Pietrzak to zawodnik Wisły Kraków, który debiut w polskiej reprezentacji zanotował w… debiucie Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera. Jeżeli zagłębimy się w historię obu panów, nie powinniśmy być zdziwieni. Jerzy Brzęczek w przeszłości trenował bowiem GKS Katowice, którego zawodnikiem był lewy obrońca “Białej Gwiazdy”.

Podczas rozmowy przeprowadzonej na antenie Weszło FM Rafał Pietrzak opowiadał m.in. o swojej roli w reprezentacji. Dziennikarz chcieli dowiedzieć się też, czy nie jest rozczarowany, że podczas niedawnego zgrupowania w koszulce z orzełkiem na piersi nie zagrał ani minuty.

– Na pewno była we mnie sportowa złość. Myślałem, że w meczu z Czechami dostanę szansę, żeby się pokazać i dać wszystkim odpowiedź. Również trenerowi i sobie – czy to jest ten moment, że nadaję się na poziom reprezentacji. Nie dostałem tej szansy, ale muszę uszanować decyzję trenera – powiedział zawodnik Wisły Kraków.

Rafał Pietrzak ujawnił, jak treningi prowadzi Jerzy Brzęczek?

To jednak nie koniec. W dalszej części rozmowy dziennikarze chcieli bowiem dowiedzieć się, czy podczas reprezentacyjnych treningów Pietrzak odczuł, że nadaje się do drużyny narodowej. Zawodnik odpowiedział, że wydaje mu się, że tak.

Przyznał też, że z samymi treningami nie miał problemu. Wszystko ze względu na fakt, że zajęcia, które prowadzi Jerzy Brzęczek na przestrzeni lat zmieniły się naprawdę niewiele.

– Same treningi u trenera Brzęczka się nie zmieniły, pamiętam je z czasów gry dla GKS-u Katowice – powiedział lewy obrońca Wisły Kraków.

CZYTAJ TAKŻE:
Finalista polskiego "Mam talent" trafił do szpitala! Jest w ciężkim stanie

Słowa, które wypowiedział Rafał Pietrzak wprawiły kibiców w osłupienie. Na stronie internetowej Weszło.com zaroiło się od krytycznych komentarzy na temat obecnego selekcjonera polskiej kadry. Fani byli zszokowani faktem, iż Jerzy Brzęczek przez tyle lat nie zmienił swoich metod treningowych.

– Skoro treningi są takie same jak za czasów gry w GKS-ie to Brzeczek nie poczynił postępów i nie umie się przestawić z filozofii klubowej na reprezentacyjną. Ten człowiek to dramat – napisał jeden z komentujących.

– Treningi Brzęczka są takie same, jak w GKS. Myślę, że komentarz jest zbędny – dodał kolejny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here