Niewiarygodne! TV Trwam zmasakrowała PiS. Mamy ten materiał

Tadeusz Rydzyk (TV Trwam)
Tadeusz Rydzyk (TV Trwam)

Przez wiele lat TV Trwam niemal bezkrytycznie podchodziła do polityki Prawa i Sprawiedliwości. Ojciec Tadeusz Rydzyk jest bowiem właścicielem tej stacji oraz jest kojarzony ze środowiskiem obecnej władzy.

Katolicka stacja przez lata działalności zapracowała sobie w opinii przeciwników prawicy na miano „pisowskiej”. W istocie, narracja TV Trwam była najczęściej zbieżna z polityką ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego.

Ale co stało się teraz? Bo – umówmy się – tak mocnego materiału uderzającego w PiS mogliśmy się spodziewać chyba po każdej stacji. Może z wyjątkiem Telewizji Republika i TVP Info. Ale TV Trwam? To jest coś iście nieprawdopodobnego.

Ojciec Tadeusz Rydzyk chyba naprawdę pogniewał się na polityków rządzących. Co prawda w ostatnim czasie zdarzało się, że jego media delikatnie podszczypywały władzę. Głównie chodziło o środki przeznaczane na kulturę. Jednakże czegoś takiego prezes PiS nie widział chyba nawet w najczarniejszych snach.

Kto naprawdę rządzi Polską? – pyta TV Trwam w jednym ze swoich najnowszych materiałów. W domyśle pozostaje, że na pewno nie rządzą nią politycy z obozu Zjednoczonej Prawicy. Co więcej, padła nawet sugestia, że wycofanie ustawy o IPN nasz rząd konsultował z… obcym wywiadem.

Czy to prawda? Tego rzecz jasna nie wie nikt z nas. Faktem jest jednak, że materiał wyemitowany na antenie Telewizji Trwam daje do myślenia. Wnioski należy wyciągnąć we własnym zakresie, a oto film, o którym mowa:

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here