Narodowa panika w Izraelu. O tym miał nie wiedzieć nikt!

izrael żydzi
Żydzi mają kłopot

W ostatnim czasie Izrael kojarzy nam się głównie z politycznymi konfliktami. Najczęściej zamieszana jest w nie Polska. A Polaków izraelscy Żydzi – na to wygląda – z niewiadomych przyczyn nie lubią bardziej, niż Niemców.

Jeszcze kilka dekad temu oczywiste było, że to Niemcy zgotowali Żydom piekło. Dziś natomiast przedstawiciele „narodu wybranego” bywają przekonani, że Polacy mordowali ich przodków z niemal równym zaangażowaniem.

Być może to słabość naszego państwa po II wojnie światowej jest powodem tego, iż wszelkie zbrodnie usiłuje się przypisać Polakom. Narody niemiecki i izraelski dziś chcą uchodzić za dobroduszne. Niestety, nikt nie jest krystalicznie czysty.

Co na to Żydzi?

Bo właśnie wyszło na jaw coś, czego premier Benjamin Netanjahu łatwo nie przełknie. Bo gdy on kreuje Izraelczyków na prawdziwy naród wybrany, który nigdy niczym nie zawinił i nie ma nic wspólnego z krzywdami tego świata, światowe media obiega taka „bomba”.

Jak czytamy w portalu „Haaretz”, dwunastu rodaków premiera Netanjahu zostało zatrzymanych w Kolumbii. Izraelczycy usłyszeli naprawdę poważne zarzuty. I bez wątpienia ich działalność można nazwać zbrodnią przeciwko ludzkości. Bo najbardziej na tym chorym procederze cierpiały… dzieci.

Kolumbijskie służby zatrzymały 12 Izraelczyków. Są podejrzewani o udział w grupie przestępczej zajmującej się organizowaniem turystyki związanej z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. Jednakże ta afera nie dotyczy wyłącznie zwykłych obywateli Izraela.

Dowiadujemy się, że sprawę zamieszany jest żydowski biznesmen, a także byli oficerowie izraelskiej armii. Turyści z Izraela przyjeżdżali do kolumbijskich hoteli i byli zabierani na wycieczki luksusowymi jachtami na pokładzie, których odbywały się prywatne imprezy z alkoholem i narkotykami, a także seksem.

Turyści mogli wybierać spośród prostytutek, nieletnich i dzieci, które były oferowane jako niewolnicy seksualni. Dzieci i nieletni otrzymywali równowartość 60-120 $ za każde „spotkanie” z turystami z Izraela.

ZOBACZ:
Portret Młodzieńca. Gdzie jest najcenniejszy polski obraz?

źródło: nczas.com

5 KOMENTARZE

  1. Bydlaki to mało powiedziane , ale nie wszystkie , najgorsze sa te w usa mam na myśłi rokefeleró , rodszyldów i soroszów , to oni płacili hitlerowy żeby wymordował Polaków, Romów a po 1941 wszystkich żydów w europie a teraz chcą sie wybielić i zrzucić winę że to myś my mordowaliżydów i holokaust to nasz pomysł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here