Patologia! Polski youtuber pobił swoją matkę w transmisji NA ŻYWO

8
danielmagical Daniel Zwierzyński
danielmagical (Daniel Zwierzyński)

Polski YouTube rozwija się w błyskawicznym tempie. Najpopularniejsze kanały osiągają miliony subskrypcji, a filmy trafiające do karty „na czasie” nawet kilka milionów odsłon w ciągu kilku dni. Niestety, nie wszyscy twórcy przekazują ambitne treści. Zakałą serwisu jest Daniel Zwierzyński aka DanielMagical, który promuje alkoholizm i przemoc wobec rodziny.

DanielMagical, który w rzeczywistości nazywa się Daniel Zwierzyński i mieszka w Toruniu, przekracza kolejne granice. Człowiek ten publikuje w serwisie YouTube od kilku lat i jest prawdopodobnie najbardziej patologicznym streamerem w historii tej platformy.

Libacje alkoholowe w toruńskim mieszkaniu śledzą na żywo tysiące osób. Te transmisje zyskały miano czegoś w rodzaju Big Brothera. Młody youtuber robi wszystko, by podbić oglądalność. Było już podpalanie mebli, wywoływanie duchów, mnóstwo bójek z gośćmi mieszkania przy ul. Urzędniczej. Teraz, niestety, przyszedł czas na znęcanie się nad matką.

DanielMagical pobił matkę

DanielMagical to bicia matki użył kul ortopedycznych, którymi musi się posługiwać odkąd doznał całkowitego złamania kości piszczelowej. Doszło do tego podczas październikowej gali Fame MMA, podczas której walczyli znani youtuberzy.

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy Daniel Zwierzyński okazuje brak szacunku do rodzicielki. Wielokrotnie obrażał ją stwierdzeniami takimi jak: „ty szmato”. Ponadto zarzucał jej regularne uprawianie seksu oralnego z bliżej nieokreślonymi „żulami”.

Widzowie płacą, by oglądać to kontrowersyjne show. Najczęściej wpłacają 3 zł, by ich komentarz pojawił się na ekranie podczas trwania transmisji. Zdarza się jednak, że ktoś obdarowuje DanielaMagicala większymi kwotami. Kilkadziesiąt, kilkaset, a nawet kilka tys. zł. Widzowie z zagranicy potrafią zdobyć się na gest w postaci kilkuset euro.

Oto moment, w którym Daniel Zwierzyński bije matkę:

8 KOMENTARZE

  1. A może napiszcie też Państwo artykuł o tym jak jego matka biła ze 100 razy swojego konkubenta na wizji? Czy tylko znęcanie się mężczyzny nad kobietą jest możliwe? Zanim wyżej wymieniony Zwierzyński uderzył matkę, ona biła konkubenta, który z tego co widać jest lekko upośledzony umysłowo. Jakoś na ten temat w sieci nie ma żadnego artykuły, a służby porządkowe przyjeżdżają na interwencję i odjeżdżają bez reakcji.

  2. No i co ze o tym napisaliście jak policja jest z nim w komitywie i jeszcze na dodatek dzielnicowy robi za jego osobistego prawnika za odpowiednią opłatą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here