Kuba Wojewódzki załamany. Media podały tragiczną informację

Gwiazdor TVN, którego jedni kochają, drudzy nienawidzą, przeżywa właśnie potworną traumę. Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki załamany. Gwiazdor TVN przeżywa nagłą śmierć

Gwiazdor TVN, którego jedni kochają, drudzy nienawidzą, przeżywa właśnie potworną traumę. Kuba Wojewódzki w swoim talk-show musi wyglądać na pełnego energii i zadowolonego z życia. Jednakże teraz trudno będzie mu wrócić do codzienności.

Kuba Wojewódzki to postać niezwykle barwna. I przyznają to chyba nawet osoby, które za nim nie przepadają. Prowokuje swoich antyfanów w sposób niezwykle wytrawny. Emanując bogactwem rani najbardziej zawistne jednostki bardzo boleśnie.

Jednakże teraz powinni współczuć mu wszyscy. Stracił bowiem osobę, wobec której był zawsze taki sam. Niezależnie czy był zagubiony, na etapie poszukiwania swojej drogi życiowej, czy inkasował miliony złotych rocznie. Gwiazdor TVN musi zacisnąć zęby.

Największe media podały właśnie informację o tragedii w rodzinie Wojewódzkich. Jak czytamy między innymi na łamach „Wirtualnej Polski”, zmarła matka Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego ta historia nawet postronnego obserwatora porusza szczególnie?

Otóż jak czytamy, że Kuba Wojewódzki miał bardzo dobre relacje z mamą. „Wirtualna Polska” zauważa, że rodzicielka była dla niego również przyjaciółką i prawdziwym autorytetem. Dziennikarze mediów rozrywkowych dowiedzieli się, że znany showman dzwonił do niej codziennie, robił dla niej zakupy i jadł z nią posiłki.

Kuba robił dwoił się i troił, by pomóc matce dalej żyć. „Na żywo” pisze, że poświęcił matce wszystko, gdy trzy lata temu zdiagnozowano u niej problemy z sercem. Opłacił jej pobyt w specjalistycznej i często ją tam odwiedzał. Niestety, śmierć nadeszła mimo wszelkich starań.

ZOBACZ:
Transfer dekady? Marek Jakubiak może być jego bohaterem

Gwiazdor TVN wydał niedawno biografię, w której podzielił się najciekawszymi anegdotami ze swojego życia towarzysko-zawodowego. Zadedykował ją właśnie swojej mamie. – Pamięci mojej Mamy, która na szczęście już tego nie przeczyta – brzmi dedykacja. Co ciekawe, wcześniej nie mówił publicznie o utracie najbliższej sobie osoby.

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here