„W punkt” już jest! Łukasz Lotek Lodkowski bawi Polaków do łez (WIDEO)

0
W punkt Łukasz Lotek Lodkowski Stand-Up
"W punkt". Łukasz Lotek Lodkowski przedstawił najnowszy program Stand-Up

Łukasz „Lotek” Lodkowski. Obecnie być może nie wszyscy znają to nazwisko, jednak nie ulega najmniejszej wątpliwości, że kwestią czasu jest, gdy ten człowiek stanie się gwiazdą wielkiego formatu. Choć i tak „Lotek” w środowisku Stand-up uchodzi za pioniera. W sieci właśnie pojawił się jego najnowszy program – „W punkt„.

Kim jest Lotek Lodkowski?

Jeszcze dwa lata temu mało kto znał nazwisko Łukasza Lodkowskiego. Dziś „Lotek” to komik wielkiego formatu, na którego występy miliony widzów czekają z wypiekami na twarzy. Kim jest Łukasz Lotek Lodkowski?

To komik uprawiający Stand-up. Zabawne monologi, historie z życia wzięte, opowiedziane w sposób tak zabawny, że wielu nie jest w stanie złapać tchu. Prawdopodobnie momentem zwrotnym w karierze młodego komika był fragment o holowaniu.

Wówczas internauci zainteresowali się jego postacią i zaczęli szukać innych materiałów tego charakterystycznego stand-upera. Zatem te najnowsze zyskują w internecie taką popularność, o jakiej pomarzyć mogliby właściciele największych stacji telewizyjnych w Polsce.

Zaledwie wczoraj Łukasz Lodkowski zamieścił w sieci zapis występu ze swojego najnowszego programu „W punkt”. Po zaledwie kilkunastu godzinach film ma… ponad 500 tys. odsłon. Prognozy? Najpewniej w ciągu kilku tygodni licznik zwolni na kilku milionach.

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że hegemonia Abelarda Gizy będzie trwać w nieskończoność. Na stand-upowej scenie wciąż nie pojawiali się bowiem artyści z naprawdę „sztosowymi” programami. Jednakże w jednej chwili wejście smoka zaliczył nie tylko Lodkowski, ale i Rafał Pacześ czy „mniejsi” stand-uperzy jak Bartosz Zalewski czy Błażej Krajewski.

ZOBACZ:
A jednak. Dramat widzów, "Świat według Kiepskich" się kończy

Przedstawiamy zatem najnowszy program „W punkt” Łukasza „Lotka” Lodkowskiego:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here