OFICJALNIE: Legenda PiS odchodzi z polityki

Prawo i Sprawiedliwość

POLITYKA. Prawo i Sprawiedliwość to ugrupowanie, którego szeregi opuszcza się niechętnie. Zwłaszcza teraz, gdy ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego bije konkurencję na większości możliwych frontów.

Jednakże są decyzje, do których trzeba dojrzeć. I wiele wskazuje na to, że to jedna z takich właśnie decyzji. Bo usunąć się w cień dla dobra swojego ugrupowania, to naprawdę duży wyczyn. Opinia publiczna wciąż czeka na opinię prezesa PiS.

Prawo i Sprawiedliwość: legenda odchodzi na zawsze

Prawo i Sprawiedliwość traci legendarną polityk. Najprawdopodobniej w polityce będzie obecna do końca bieżącej kadencji Sejmu, czyli do jesieni 2019 r. Na razie nie znamy powodów decyzji, jednak znana parlamentarzystka już w krótkim komunikacie uchyliła rąbka tajemnicy.

Posłanka Krystyna Pawłowicz, bo o niej mowa, uznała, że teraz czas na młodych. Legendarna polityk partii rządzącej o swojej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych. Ta informacja była nie lada zaskoczeniem dla opinii publicznej.

– Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca – teraz młodzi. Pozdrawiam – przekazała posłanka. – Chcę swą polityczną aktywność zakończyć – mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania – wyjaśniła.

– Do końca kadencji jestem w Sejmie i w im Sejmu w KRS.KRS działa i nie ma planów na przerwę – zapewnia polityk partii Prawo i Sprawiedliwość.

Niewykluczone, że w decyzji „pomogli” jej antyfani z Jerzym Owsiakiem na czele. Ostatnio Krystyna Pawłowicz nie ukrywała, że bardzo zabolał ją fakt, iż „filantrop” wspierał działalność strony facebookowej „Ruch Wypi*****enia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”.

Co prawda wygrała sprawę sądową przeciwko Owsiakowi, jednak ten przepraszać nie ma zamiaru. Wiele wskazuje zatem na to, że zewsząd atakowana polityk po prostu nie mogła znieść hejtu. Prawo i Sprawiedliwość traci posłankę, która od ponad dekady jest jedną z głównych twarzy tego ugrupowania.