To już koniec Trzaskowskiego? Jaki odpalił prawdziwą petardę

Patryk Jaki Otopress
Patryk Jaki

Patryk Jaki poinformował na konferencji prasowej o powołaniu do życia projektu „Trzaskowski Watch”. Polityk PiS chce na bieżąco sprawdzać realizację przedwyborczych obietnic prezydenta Warszawy. Na stronie internetowej zamieścił program polityka PO, a wszystkie jego potknięcia będzie bezlitośnie nagłaśniał. Czy uda mu się pogrążyć Trzaskowskiego?

Warszawscy radni Prawa i Sprawiedliwości uruchamiają nowy projekt strony internetowej, która będzie przypominała prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu o jego obietnicach. Inicjatywę pod nazwą „Trzaskowski Watch” przedstawił szczegółowo Patryk Jaki.

– „Jak widzicie, obietnice PO mają to do siebie, że bardzo szybko odchodzą i są zapominane” – mówił na konferencji prasowej w Sejmie Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości.

„Trzaskowski Watch”

„Mieszkańcy Warszawy wyznaczyli mi rolę w opozycji z b.silnym mandatem. Czas na ciężką prace. Ruszamy z projektem Można pobrać program RT, który zniknął i sprawdzać na bieżąco jak idzie realizacja obietnic. Nie będziemy siedzieć z założonymi rękami” – napisał Patryk Jaki na Twitterze.

Patryk Jaki: Zamiast rozwoju będzie ofensywa ideologiczna

Kilka dni temu władze miasta zdecydowały się walczyć z plagą agresji w transporcie publicznym. Pomóc w tym ma „Tramwaj Różnorodności”. Projekt popiera prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

Najnowsza akcja władz Warszawy jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Część internautów popiera pomysł, jednak jego przeciwnicy zarzucają Trzaskowskiemu ideologizację. Głos w dyskusji zabrał również były kandydat PiS na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

„Nie ma obiecanych podwyżek, Skry, planów nowych linii metra, wymiany kopciuchów, za to jest…’tramwaj różnorodności’” – napisał Jaki. „Mówiłem, że zamiast rozwoju będzie ofensywa ideologiczna. I znów mi przykro, że miałem rację” – dodał.

ZOBACZ:
Meghan i Kate walczą z plotkami! Relacje kobiet zaskakują

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here