Polacy się wściekną. Hołdys i Kuźniar rozmawiali o „kretynach” [WIDEO]

Fot. Onet Rano screen

Zbigniew Hołdys był gościem programu Onet Rano, który prowadzi Jarosław Kuźniar. Panowie rozmawiali m.in. o internetowej aktywności muzyka, który regularnie publikuje swoje wpisy na Twitterze. Równie regularnie banuje również użytkowników tego serwisu, którzy wchodzą z nim w dyskusje.

Zbigniew Hołdys słynie ze swojej internetowej aktywności. Muzyk od wielu lat prowadzi konto w serwisie społecznościowym Twitterze, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na tematy społeczne i politycznej.

Hołdys, delikatnie rzecz ujmując, nie jest sympatykiem Prawa i Sprawiedliwości, w związku z czym jego opinie bardzo często irytują wyborców tej partii. Wtedy w komentarzach pod tweetami rozpoczyna się prawdziwa batalia, która zwykle kończy się tak samo – banem dla komentującego.

W wywiadzie, który z Hołdysem przeprowadził Jarosław Kuźniar, muzyk postanowił opowiedzieć o tym, dlaczego banuje użytkowników Twittera.

Zbigniew Hołdys i Jarosław Kuźniar rozmawiają o „kretynach”

Zbigniew Hołdys postanowił wyjaśnić Kuźniarowi kogo i dlaczego banuje. Jak stwierdził, w większości są to „kretyni”.

– W pewnym momencie zacząłem ich banować. Wreszcie doszedłem do tego, że zacząłem banować kretynów – powiedział Hołdys. W tym momencie do rozmowy wtrącił się Jarosław Kuźniar.

– To, żeś sobie wybrał kraj do banowania… – odparł dziennikarz.

– No wiesz, jeszcze jest około miliona ludzi do zbanowania, więc jestem naprawdę pełen optymizmu – kontynuował dialog Hołdys.

ZOBACZ:
Polacy się wściekną. Hołdys i Kuźniar rozmawiali o "kretynach" [WIDEO]
”]

– Z 38 milionów, tylko milion kretynów, to nie jest źle. Myślałem, że jest gorzej – powiedział Kuźniar.

W tym momencie Zbigniew Hołdys wypowiedział słowa, które rozjuszyły polskich internautów.

– Jeden milion na Twitterze, drugi na Facebooku, a reszta łazi po ulicach – oświadczył muzyk.

Internet zawrzał

Po wypowiedzi Hołdysa w sieci zawrzało. Internauci krytykowali zarówno muzyka, jak i Kuźniara, który nie zareagował na ostatni fragment wypowiedzi Hołdysa. Ten stwierdził bowiem, że „reszta kretynów łazi po ulicach”.

Internauci twierdzą, że Hołdys wykazał się ignorancją i brakiem szacunku do swoich rodaków. Ze względu na fakt, iż znakomita większość komentarzy była niecenzuralna, nie będziemy ich cytować. Wiele wskazuje jednak na to, że Hołdys zamiast załagodzić całą sprawę, jeszcze bardziej podgrzał emocje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here