Merkel wpadła w szał. Dostała pytanie o swoją przeszłość (WIDEO)

Angela Merkel. Co skrywa przeszłość Angeli Merkel?
Angela Merkel. Co skrywa przeszłość Angeli Merkel?

Angela Merkel jest dziś autorytetem sił „demokratycznych”. Szczególnie trudno w to uwierzyć po zapoznaniu się z faktami, o których niekoniecznie mówi się w niemieckiej przestrzeni publicznej. Co skrywa przeszłość Angeli Merkel?

Zapnijcie pasy, bo będzie trzęsło. Oto dowiadujemy się, kim jest kobieta, która w praktyce steruje polityką całej Unii Europejskiej. Kanclerz Angela Merkel i tak sprawia wrażenie tajemniczej. Jednakże to, co chciała ukryć przed światem, mrozi krew w żyłach.

Od lat kreowana na wybawczynię uciśnionych. Przez mass media przedstawiana jako strażniczka wolności i demokracji. Niestety, nawet omamiani Europejczycy z zachodu zaczęli dostrzegać, że Merkel i ludzie skupieni wokół niej praktycznie nie biorą pod uwagę opinii zwykłych obywateli. A teraz czarno na białym mogą zobaczyć całą prawdę o kanclerz.

Co skrywa przeszłość Angeli Merkel

Jak bardzo wyznawcy antynarodowych ugrupowań by się nie starali, to przeszłości nie da się zmienić. Angela Merkel bynajmniej nie wywodzi się ze środowisk demokratycznych. Wręcz przeciwnie. Od najmłodszych lat fascynowali ją socjaliści, komuniści i władza absolutna.

Taka, jaką dziś sama – nieoficjalnie rzecz jasna – sprawuje. „Deutsche Welle” w materiale „Zagadkowa przeszłość Angeli Merkel” pyta: „Kim jest naprawdę, albo: kim była? Dla wielu Niemców Angela Merkel, niegdysiejsza obywatelka NRD, nadal pozostaje tajemnicą”.

Gdy podczas jednego ze spotkań zwykły obywatel zadał Angeli Merkel pytanie o jej przeszłość, ta straciła nad sobą panowanie. Przecież kanclerz zwykle sprawia wrażenie stonowanej, nie wykonuje niepotrzebnych ruchów. Jednak w tym momencie zaczęła wymachiwać rękoma. – Nie powiedziała nam tego, nie powiedziała nam tamtego… Sama nie wiem. Może nie opowiedziałam wszystkiego, ale przecież nikt mnie o to nie pytał – grzmiała Merkel, nerwowo się przy tym rozglądając.

https://www.youtube.com/watch?v=LMaaYk7v5BA

Przyznała ponadto, że owszem – była członkiem tow. przyjaźni niemiecko-radzieckiej. Nie skonkretyzowała jednak, dlaczego zdecydowała się tam wstąpić. Dowiedzieliśmy się również, że Angela Merkel była członkinią wolnych związków zawodowych NRD.

ZOBACZ:
Kinga Duda w Białym Domu. Wszyscy mówią o jej kreacji

źródło: Deutsche Welle

10 KOMENTARZE

 1. Niestety, prawda jest taka, że Merkel to wspaniały kanclerz i przyjazny Polsce, drgiego takiego kanclerza Niemcy nie bedą mieli!

 2. Cóż to za nowina, że była… ZSRR i NRD były państwami zaprzyjaźnionymi, należały do Układu Warszawskiego… Wielkie halo o nic…

 3. Ja zawsze uwazalem ja za tajemnicza osobe . Wiec dziadkowie jej byli Polakami z Poznania badz okolic i przed II wojna sw. Wyemigrowali do Niemczech pozbywajac sie Polskiego nazwiska przyjmujac Niemieckie . Angela rodzi sie w BRD w Hamburgu i w latach 50 siatych wyprowadzaja sie na polnoc DDR ojciec jako pastor a matka nauczycielka . ANgela Merkel przechodzi wszystkie drogi szkoly studia chemiczne wychodzi za maz przyjmuje nazwisko Merkel i mimo rozwodu zatrzymuje azwisko meza Merkel . ANgela ponownie wychodzi za maz za DDR -erowskiego fizyka tez rozwodnika wnoszacego do malzenstwa 2 synow .

 4. Nie widzę w jej zachowaniu żadnej paniki…po prostu odpowiedziała na pytanie…I tyle.
  Ostatnio jest modna nagonka na nią i tyle…ciekawe jak by spytać naszych polityków co by powiedzieli.
  A.Merkel jest politykiem wielkiego formatu….u nas w kraju takich nie ma..
  Piłsudski był takim…chociaż socjalistą i lewakiem jak to się dziś okresla

  • – Masz towarzyszu lichutką wiedzę – ten jej wielki format zniszczy niebawem wielkie Niemcy doszczętnie – gdyby nie była sterowana to bym powiedział, że kretynka ale raczej to pierwsze. Zobaczy towarzysz jak będą wyglądały Niemcy już za pięć lat – chyba, że się Niemcy obudzą i dadzą jej porządnego kopa w ten wielki format. Naszych formatowców tez trzeba za wczasu wziąć za pyski bo będzie to samo co w Niemczech.

  • Tak wielki polityk który dziś na swoich rękach ma krew niewinnie pomordowanych ludzi przez tych dla których szeroko otwarła granice. Powinna za to odpowoiedzieć

 5. Przecież ona była kupę lat w Rosji, co wy tu bredzicie…. Tzw. Stasia… Ludzie historii troszkę… To jest dobra przyjaciółka Putina… Pojęcia ludziska nie macie jakie to są powiązania…

 6. 1. Powyższy artykuł to kotlet DW z 2013 roku, odgrzany dla leszczy i wzrostu ratingu otopress.pl, vs.i porównaj ciocia Makrela z video 2013 r. i babcia Makrela 2018 r. :D:D:D 2.A.Merkel nigdy nie była autorytetem sił demokratycznych – redakcja myli terminy „autorytet” z „akceptacją”. 3.OTOPRESS.PL – ode mnie dwója z dziennikarstwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here