To nie żart! Polacy nie dowierzają, Biedronka naprawdę to robi

Biedronka vs Lidl

Święta za pasem. Już za 3 dni Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Tymczasem sieci dyskontów takie jak Biedronka czy Lidl prześcigają się na promocje. I osiągają one często niewiarygodny poziom. Połowę taniej? Czemu nie!

Przedświąteczna gorączka zakupowa trwa w najlepsze. Miliony Polaków jeżdżą od sklepu do sklepu, by nabyć potrzebne do przyrządzenia tradycyjnych potraw produkty. A jako naród kochamy Święta Bożego Narodzenia. Stąd ten okres to dla zachodnich gigantów czas żniw.

Nie tylko Lidl kusi potężnymi przecenami. Biedronka odpowiada w kapitalnym stylu. Niektóre promocje grubo przekraczają 40 procent, co jest rzadko spotykanym zjawiskiem nawet przed świętami. Jakie promocje w Biedronce na ten tydzień?

Jakie promocje w Biedronce na ten tydzień?

Bardzo atrakcyjne. Bowiem większość najchętniej kupowanych przez Polaków produktów jest sprzedawana dosłownie za półdarmo. Na przykład mięsa, których rokrocznie w analogicznym okresie spożywamy całe tony. Ich ceny zmieniają się przez wiele czynników, jednakże tym razem Biedronka redukuje je do minimum.

Przykład pierwszy z brzegu to schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo firmy Kraina Mięs. Zamiast standardowych 14,99 zł zapłacimy zaledwie 8,49, czyli aż 43% mniej. Dokładnie taka sama promocja dotyczy szynki wieprzowej bez kości pakowanej próżniowo. 8,49 zł za kilogram to cena, której mogą nam pozazdrościć na zachodzie.

Ponadto drób. I to najszlachetniejszy. Ktoś ma ochotę na kaczkę? Ależ prosimy bardzo, taka okazja może się już nie powtórzyć. Bo kaczkę bez podrobów przeceniono o 40%. Za kilogram zapłacimy 6,49, a nie 10,99 zł jak na co dzień.

Owoce sieć Biedronka również przecenia do granic możliwości. Na przykład pomarańczę deserową o… 60%! Było 4,99 zł za kilogram, jest 1,99 zł. Inne słodkie cytrusy, jak mandarynki czy klementynki, przecenione są o odpowiednio 50% i 40%. WIĘCEJ>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here