Biedronka po świętach OSZALAŁA. Oto produkty, które kupisz 85% taniej!

Biedronka poszła na całość, Lidl został w tyle. Promocje ścinają z nóg
Biedronka poszła na całość

Najpopularniejsze dyskonty w okresie świątecznym imponowały. Promocje sięgały nawet 60 proc., o czym informowaliśmy z nieskrywanym zdumieniem. Jednakże nawet po okresie największego zakupowego szału dyskonty biją się o klienta. Lidl i jego oferta to „małe piwo” przy tym, na co zdecydowała się Biedronka.

Spółka Jeronimo Martins dosłownie jedzie po bandzie. Bo gdy Lidl, Tesco oraz inne konkurencyjne sieci dyskontów i hipermarketów przeceniają o 40, 50 procent, w porywach do 60, Biedronka rozbija bank. Promocje sięgają niewiarygodnych pułapów.

Bo jak nazwać sytuację, w której wybrane produkty dostaniemy aż 85 proc. taniej? Po świętach do Biedronki naprawdę warto się wybrać. Bo za półdarmo zdołamy nie tylko zapełnić lodówkę, ale i w dużej mierze… urządzić mieszkanie. Ciekawi? Zapraszamy do zapoznania się z listą produktów, na które w sieci Biedronka są niewiarygodne promocje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biedronka, Lidl, Tesco? Tutaj PRZEPŁACISZ. Wiemy, gdzie jest najtaniej

Szczególnie atrakcyjna oferta dotyczy produktów przemysłowych. To właśnie je kupimy najtaniej, bowiem nawet za 15 procent wartości. Jak to możliwe? To wiedzą chyba tylko właściciele sieci Biedronka (Jeronimo Martins). Wszystko wskazuje bowiem na to, że marża, jaką narzucono na te rzeczy będzie wręcz mikroskopijna. O jakich produktach mowa?

Biedronka: wyprzedaż wybranych artykułów 28.12.2018 – 12.01.2019

Na przykład za lampę LED do paznokci Hoffen zapłacimy nie 69,90 zł, a jedynie… 29,99 zł. Przeceniono ją o 57 procent. To rzecz jasna oferta kierowana szczególnie do pań. Zestaw akcesoriów do sprzątania kupimy 50% taniej (4,79 zł). Z kolei piękny marmurowy wałek do ciasta aż… 85% taniej. Zamiast 29,99 zł, jest 4,49.

ZOBACZ:
Oszalała? Nie uwierzysz, ile u Gessler kosztuje 6 pierogów

Stylowy i nowoczesny obraz w antyramie także dostaniemy za 15 procent wartości. Nie za standardowe 24,99, a za 3,79 zł. Hitem może okazać się opiekacz do kanapek 3 w 1 HOFFEN. Jego dotknęła przecena o 62%. Kosztował 79,90 zł, dziś jest szansa kupić go za 29,99! Pełna lista przecenionych produktów dostępna TUTAJ. Z kolei najnowsza gazetka, dotycząca głównie produktów spożywczych, dostępna jest TUTAJ.

źródło: biedronka.pl, własne

1 KOMENTARZ

  1. Co za jebane guwno, opjekacze Sroffen, łobrazy nendzy i rospaczy z papajem abo hankom bielickom, mrumurowe wałki do pizdy, kurwy harnasia by przecenily, sok Carpio abo cukierki jakieś to by czowiek kupil na sylwester dzieciom rzeby takie coś od życia miały a nie takie hujemuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here