Polak wysłał list na Kreml. Putin oszaleje, gdy go przeczyta

Władimir Putin Kreml
Władimir Putin zdębieje, na Kreml dotrze niebywały list

Władimir Putin będzie zszokowany, gdy przeczyta list, który pewien Polak wysłał do niego w tym miesiącu. Na Kreml dotrze korespondencja o treści tak groteskowej, że kto wie, czy administracja prezydenta Rosji nie postanowi przedstawić mu jej treść w celu rozładowania napięcia.

Stosunki polsko-rosyjskie to śliski temat. Nawet politycy dość zachowawczo wypowiadają się na ten temat. Łatwo dziś bowiem zostać posądzonym o prorosyjskość, opcjonalnie działalność agenturalną na rzecz Moskwy. Dlatego trzeba uważać, co się mówi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Słowacy lubią Polaków? Zaskakujący wynik sondażu

Jednakże jeden z niszowych blogerów, samozwańczy Wskrzesiciel Narodu, jest pewny swoich racji. I nie ukrywa swojej prorosyjskości. Ponadto przeszedł od słów do czynów. Po publikacji kilku filmów, w których dzieli się z rodakami wiedzą tajemną, postanowił skontaktować się z samym Władimirem Putinem.

Polak wysłał list do Putina. Co napisał „Wskrzesiciel Narodu”?

– Chciałbym odczytać treść listu, który wysyłam dziś do prezydenta Rosji Władimira Putina, na Kreml. A jego kopię do ambasady Rosji w Warszawie – rozpoczyna swój film „wskrzesiciel”. Dalej idą takie zdania, że trudno uwierzyć, iż ktoś naprawdę postanowił wysłać coś takiego do jednego z światowych przywódców.

ZOBACZ:
To trzeba zobaczyć. Właściciel sieci Biedronka szczerze o Polakach

Vloger m.in. przed zagładą nuklearną, której nie przetrwają Stany Zjednoczone. Siebie samego widzi jako przyszłego przywódcę Polski, najpewniej blisko współpracującego z Rosją. Co ciekawe, na twarzy autora listu ciągle widnieje niewiarygodna powaga.

Mężczyzna przekonuje, że już wkrótce Stany Zjednoczone upadną, a on przejmie władzę w Polsce. – Uprzedzam, że Stany Zjednoczone upadną, a cała geopolityka świata zmieni się na zawsze. Konsekwencją upadku Stanów Zjednoczonych będzie fala rewolucji i niepokojów społecznych, które przejdą także przez Polskę. Obecne proamerykańskie rządy upadną, a ja obejmę władzę w Polsce – pisze w liście pewny siebie mężczyzna. Ciekawe, jaką minę zrobi, lub zrobił, Władimir Putin, po przeczytaniu tego dzieła.

9 KOMENTARZE

  1. Cóż jest to sądzę potomek Targowicy wymieszanej z kolaboracją wschodnią.Otóż ten list nawet jeśli ktoś przeczyta to się beztrosko uśmieje.Po co Rosji fuzja z Polską Rosja ze sobą niedługo nie poradzi.Wczoraj napisałem do Pana z podobnymi rozterkami.Polska była tyle razy okradana,że już dość złodziejstwa a kto z kim zawrze układ hegemoniczny to się niebawem okaże.Reasumując na szczęście inni będą decydować kto przestanie a kto zwycięży. Sprawy i decydenci już ruszyli w dobrą stronę.A efekty będą widoczne w ciągu najbliższych kilku lat.A tego typu wieszcze i ich twórczość będą jak koloryt fresków i witraży czytani,słuchani,oglądani niekiedy doceniani a nawet podziwiani.A będzie to obraz drogi jaką Polska musi przejść do o co wszystkim właściwie chodzi suwerenności. Z poważaniem CREO.

  2. Facet ostentacyjnie nosi ogromny naszyjnik z Matka Boska w konkretnym celu – po to zeby osmieszyc polski katolicyzm. Nie ma watpliwosci ze to jest czyjs agent i nie ma znaczenia czyj – zydowski, zydojankeski, niemiecki, ruski czy upainski. Tak czy inaczej kwalifikuje sie na najwyzszy wymiar kary. Wlasnie dlatego konieczne jest przywrocenie kary smierci za zdrade stanu. Wtedy tacy jak on szybko sie schowaja w mysia dziure. To samo dotyczy wszystkich politykow PO i wiekszosc PiS-u.

  3. Taaa I akurat media o tym napisaly ciekawe czemu skoro media nie piszą o tym co jest prawdą. Sama mialam okazje sie przekonać gdy Swego czasu pisałam do mediòw by ujawnili prawde która im opisalam o politykach. Jednym nawet dowody pokazalam I co? Olali..wszyscy…media zarowno lewicowe jak i prawicowe a takze te niby to niezalezne..jeśli o tym gosciu pisza i robia mu rozglos to agent jak nic..kogo? Czosnkowych. Kto wie o co chodzi ten zrozumie .Oni za cholere nie dadza pomocy ludziom którzy nie sa agentami..nie ujawnia prawdy..sami latwo mozecie sprawdzic probujac mowic prawde i zobaczycie jak zostaniecie olani, nigdzie nikt nic z tych slow nie napisze zadnego artykulu..a wam jesli im zajdziecie za skore to predzej sluzby na was naslą albo zwyczajnie usuną co dodacie wraz z całym waszych kontem,stroną itp.itd.wiem bo mialam okazje sie przekonać.

  4. Co te czosnki sie tak podlizują tym Rosjanom ? jak nie Wałęsa ostatnio tak teraz ten gosciu…Bolek to agent USraela jak nic, tak samo jak Macierewicz, Kaczynski, I politycy z lewicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here