Polak wysłał list na Kreml. Putin oszaleje, gdy go przeczyta

9
Władimir Putin Kreml
Władimir Putin zdębieje, na Kreml dotrze niebywały list

Władimir Putin będzie zszokowany, gdy przeczyta list, który pewien Polak wysłał do niego w tym miesiącu. Na Kreml dotrze korespondencja o treści tak groteskowej, że kto wie, czy administracja prezydenta Rosji nie postanowi przedstawić mu jej treść w celu rozładowania napięcia.

Stosunki polsko-rosyjskie to śliski temat. Nawet politycy dość zachowawczo wypowiadają się na ten temat. Łatwo dziś bowiem zostać posądzonym o prorosyjskość, opcjonalnie działalność agenturalną na rzecz Moskwy. Dlatego trzeba uważać, co się mówi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Słowacy lubią Polaków? Zaskakujący wynik sondażu

Jednakże jeden z niszowych blogerów, samozwańczy Wskrzesiciel Narodu, jest pewny swoich racji. I nie ukrywa swojej prorosyjskości. Ponadto przeszedł od słów do czynów. Po publikacji kilku filmów, w których dzieli się z rodakami wiedzą tajemną, postanowił skontaktować się z samym Władimirem Putinem.

Polak wysłał list do Putina. Co napisał „Wskrzesiciel Narodu”?

– Chciałbym odczytać treść listu, który wysyłam dziś do prezydenta Rosji Władimira Putina, na Kreml. A jego kopię do ambasady Rosji w Warszawie – rozpoczyna swój film „wskrzesiciel”. Dalej idą takie zdania, że trudno uwierzyć, iż ktoś naprawdę postanowił wysłać coś takiego do jednego z światowych przywódców.

Vloger m.in. przed zagładą nuklearną, której nie przetrwają Stany Zjednoczone. Siebie samego widzi jako przyszłego przywódcę Polski, najpewniej blisko współpracującego z Rosją. Co ciekawe, na twarzy autora listu ciągle widnieje niewiarygodna powaga.

Mężczyzna przekonuje, że już wkrótce Stany Zjednoczone upadną, a on przejmie władzę w Polsce. – Uprzedzam, że Stany Zjednoczone upadną, a cała geopolityka świata zmieni się na zawsze. Konsekwencją upadku Stanów Zjednoczonych będzie fala rewolucji i niepokojów społecznych, które przejdą także przez Polskę. Obecne proamerykańskie rządy upadną, a ja obejmę władzę w Polsce – pisze w liście pewny siebie mężczyzna. Ciekawe, jaką minę zrobi, lub zrobił, Władimir Putin, po przeczytaniu tego dzieła.

9 KOMENTARZE

 1. Cóż jest to sądzę potomek Targowicy wymieszanej z kolaboracją wschodnią.Otóż ten list nawet jeśli ktoś przeczyta to się beztrosko uśmieje.Po co Rosji fuzja z Polską Rosja ze sobą niedługo nie poradzi.Wczoraj napisałem do Pana z podobnymi rozterkami.Polska była tyle razy okradana,że już dość złodziejstwa a kto z kim zawrze układ hegemoniczny to się niebawem okaże.Reasumując na szczęście inni będą decydować kto przestanie a kto zwycięży. Sprawy i decydenci już ruszyli w dobrą stronę.A efekty będą widoczne w ciągu najbliższych kilku lat.A tego typu wieszcze i ich twórczość będą jak koloryt fresków i witraży czytani,słuchani,oglądani niekiedy doceniani a nawet podziwiani.A będzie to obraz drogi jaką Polska musi przejść do o co wszystkim właściwie chodzi suwerenności. Z poważaniem CREO.

  0
 2. Facet ostentacyjnie nosi ogromny naszyjnik z Matka Boska w konkretnym celu – po to zeby osmieszyc polski katolicyzm. Nie ma watpliwosci ze to jest czyjs agent i nie ma znaczenia czyj – zydowski, zydojankeski, niemiecki, ruski czy upainski. Tak czy inaczej kwalifikuje sie na najwyzszy wymiar kary. Wlasnie dlatego konieczne jest przywrocenie kary smierci za zdrade stanu. Wtedy tacy jak on szybko sie schowaja w mysia dziure. To samo dotyczy wszystkich politykow PO i wiekszosc PiS-u.

  0
 3. Taaa I akurat media o tym napisaly ciekawe czemu skoro media nie piszą o tym co jest prawdą. Sama mialam okazje sie przekonać gdy Swego czasu pisałam do mediòw by ujawnili prawde która im opisalam o politykach. Jednym nawet dowody pokazalam I co? Olali..wszyscy…media zarowno lewicowe jak i prawicowe a takze te niby to niezalezne..jeśli o tym gosciu pisza i robia mu rozglos to agent jak nic..kogo? Czosnkowych. Kto wie o co chodzi ten zrozumie .Oni za cholere nie dadza pomocy ludziom którzy nie sa agentami..nie ujawnia prawdy..sami latwo mozecie sprawdzic probujac mowic prawde i zobaczycie jak zostaniecie olani, nigdzie nikt nic z tych slow nie napisze zadnego artykulu..a wam jesli im zajdziecie za skore to predzej sluzby na was naslą albo zwyczajnie usuną co dodacie wraz z całym waszych kontem,stroną itp.itd.wiem bo mialam okazje sie przekonać.

  0
 4. Co te czosnki sie tak podlizują tym Rosjanom 😂 jak nie Wałęsa ostatnio tak teraz ten gosciu…Bolek to agent USraela jak nic, tak samo jak Macierewicz, Kaczynski, I politycy z lewicy.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here