Polak wysłał list na Kreml. Putin oszaleje, gdy go przeczyta

Władimir Putin Kreml
Władimir Putin zdębieje, na Kreml dotrze niebywały list

Władimir Putin będzie zszokowany, gdy przeczyta list, który pewien Polak wysłał do niego w tym miesiącu. Na Kreml dotrze korespondencja o treści tak groteskowej, że kto wie, czy administracja prezydenta Rosji nie postanowi przedstawić mu jej treść w celu rozładowania napięcia.

Stosunki polsko-rosyjskie to śliski temat. Nawet politycy dość zachowawczo wypowiadają się na ten temat. Łatwo dziś bowiem zostać posądzonym o prorosyjskość, opcjonalnie działalność agenturalną na rzecz Moskwy. Dlatego trzeba uważać, co się mówi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Słowacy lubią Polaków? Zaskakujący wynik sondażu

Jednakże jeden z niszowych blogerów, samozwańczy Wskrzesiciel Narodu, jest pewny swoich racji. I nie ukrywa swojej prorosyjskości. Ponadto przeszedł od słów do czynów. Po publikacji kilku filmów, w których dzieli się z rodakami wiedzą tajemną, postanowił skontaktować się z samym Władimirem Putinem.

Polak wysłał list do Putina. Co napisał „Wskrzesiciel Narodu”?

– Chciałbym odczytać treść listu, który wysyłam dziś do prezydenta Rosji Władimira Putina, na Kreml. A jego kopię do ambasady Rosji w Warszawie – rozpoczyna swój film „wskrzesiciel”. Dalej idą takie zdania, że trudno uwierzyć, iż ktoś naprawdę postanowił wysłać coś takiego do jednego z światowych przywódców.

To trzeba zobaczyć. Właściciel sieci Biedronka szczerze o Polakach

Vloger m.in. przed zagładą nuklearną, której nie przetrwają Stany Zjednoczone. Siebie samego widzi jako przyszłego przywódcę Polski, najpewniej blisko współpracującego z Rosją. Co ciekawe, na twarzy autora listu ciągle widnieje niewiarygodna powaga.

Mężczyzna przekonuje, że już wkrótce Stany Zjednoczone upadną, a on przejmie władzę w Polsce. – Uprzedzam, że Stany Zjednoczone upadną, a cała geopolityka świata zmieni się na zawsze. Konsekwencją upadku Stanów Zjednoczonych będzie fala rewolucji i niepokojów społecznych, które przejdą także przez Polskę. Obecne proamerykańskie rządy upadną, a ja obejmę władzę w Polsce – pisze w liście pewny siebie mężczyzna. Ciekawe, jaką minę zrobi, lub zrobił, Władimir Putin, po przeczytaniu tego dzieła.