Wojewódzki spali się ze wstydu. Kolega wyjawił jego wstydliwy sekret

Kuba Wojewódzki TVN

Absolutny synonim gwiazdorstwa w naszym kraju. Kuba Wojewódzki od początku bieżącego stulecia nie schodzi z pierwszych stron gazet. Zaczynał jako juror w programie „Idol”, a od wielu lat z sukcesami prowadzi swoje autorskie show w TVN.

Jest kontrowersyjnym dziennikarzem, nie stroni od kontrowersyjnych tematów, nierzadko zdobywa się na zaczepki polityczne. Kuba Wojewódzki wie, w jaki sposób zwracać na siebie uwagę mediów. Jednakże tym razem wolałby, by dziennikarze przemilczeli temat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oszalała? Nie uwierzysz, ile u Gessler kosztuje 6 pierogów

Kuba Wojewódzki – największy sekret gwiazdora TVN

A temat jest naprawdę delikatny. Dotyczy bowiem spraw, na punkcie których znany showman zdaje się mieć niemałe kompleksy. Ponadto goryczy całej sytuacji dodaje fakt, iż największy sekret Kuby Wojewódzkiego ujawnił jego bliski znajomy – Tomasz Lis.

Zaczęło się od ataku na Lisa, jakiego Kuba Wojewódzki dopuścił się po publikacji w tygodniku „Newsweek”. Chodziło o okładkę czasopisma, którego Tomasz Lis jest redaktorem naczelnym. Kuba stwierdził z nieskrywaną złością, że umawiali się na coś innego, a naczelny Newsweeka go – tu cytat – „wydymał”, za co został oklejony łatką „małego handlarza”.

Tomasz Lis odpowiedział błyskawicznie. Na łamach swojego pisma ujawnił bardzo wstydliwy sekret Wojewódzkiego. To musiało gwiazdora TVN zaboleć szczególnie, gdyż od lat szczyci się, że mimo swojego wieku (55 lat) wciąż świetnie się trzyma.

Tymczasem okazuje się, że Kuba Wojewódzki ma za sobą… przeszczep włosów. Już dekadę temu wyszło na jaw, że gwiazdor TVN maluje sobie skórę głowy cieniem do powiek w kolorze włosów, a te, które jeszcze ma, tapiruje, dzięki czemu na ekranach telewizorów wygląda, jakby miał gęstą czuprynę. Lata uciekały tak samo, jak włosy Wojewódzkiego.

ZOBACZ:
Nagie zdjęcie Gessler krąży po sieci! Internauci w ciężkim szoku

W Newsweeku napisali, że Kuba Wojewódzki ma osobistego stylistę fryzur. Podobno płaci specjaliście ciężkie pieniądze, żeby wyglądać tak, jakby w ogóle nie dotknął go upływ czasu. W międzyczasie Wojewódzki gościł w programie u swojej koleżanki ze stacji, Doroty Wellman. Wtedy wyznał, że zrobił sobie przeszczep włosów. Wcześniej nie zdecydował się swobodnie mówić o tym publicznie i robił tajemnicę z faktów ujawnionych przez Lisa.

6 KOMENTARZE

  1. Ten świr nie ma kompletnie nic do powiedzenia. Prowadzi program dla idiotów, typowy zamulacz mózgu. Oprócz wymienionego kompleksu, ma niesamowite poczucie wyższości. Na własnych wykładach (nagranych przez studentów) powiedział, że są prymitywni, ze mu ich żal, że nie czuje ich oddechu za plecami. Wymienił nie tylko siebie, dla porządku dodał więcej nazwisk, które u normalnego człowieka wzbudzają politowanie, albo szok.
    Do tej galerii „zasłużonych” dla polskiego dziennikarstwa dodał Lisa, Durczoka, Kraśkę, a wiec same mendy od manipulowania ludźmi, największych hipokrytów niezdolnych do wydawania zobiektywizowanych sądów.
    Słowem dziennikarzyn prostytuujących się w klasycznym pojęciu tego słowa doskonale opisanego przez dziennikarza TNYT Johna Swintona ponad 100 lat temu.

  2. I co z tego ,ze Jukab vel Kuba ma wypalone od mycki włosy na głowie,skoro korzysta tylko z zwykłęj łazienki, zamiast chodzić na koszenrą mykwe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here