Kultowy program TVP znika z anteny po 17 latach! Fani wściekli

Kultowy program TVP znika z anteny. Ta informacja zmroziła jego fanów, którzy są po prostu wściekli. Wyraz swojego niezadowolenia dają w sieci i oskarżają Telewizję Publiczną o stosowanie cenzury.

TVP znajduje się pod ostrzałem od momentu, gdy władzę w Polsce przejęło Prawo i Sprawiedliwość. Wówczas partia umieściła na stanowisku prezesa TVP swojego człowieka, Jacka Kurskiego. Jego działania nie przypadły go gustu wszystkim Polakom, w związku z czym pod adresem Telewizji Publicznej pojawiła się krytyka.

Okazuje się jednak, że był to zaledwie przedsmak. Krytyka wezbrała bowiem jeszcze bardziej po informacji, którą w serwisie Facebook opublikowali redaktorzy programu Młodzież Kontra. Podali oni, iż program… definitywnie znika z anteny.

Młodzież Kontra znika z anteny

– Mija nam właśnie 2018 rok! Dziękujemy za niego widzom i uczestnikom Młodzież Kontra. Nadchodzi 2019 ale już bez nas. Ostatni program MK był ostatnim programem w TVP INFO. Bardzo dziękujemy za 17 lat wszystkim widzom – napisano we wstępie komunikatu.

– Udało nam się coś zupełnie niezwykłego przez ten czas. Nie tylko stworzyliśmy jeden z ciekawszych formatów publicystycznych ale też wprowadziliśmy do życia publicznego wielu polityków, naukowców, publicystów. Mamy nadzieję, że docenialiście naszą pracę i wysiłek aby w tym programie wszyscy mieli równe szanse. To była wspaniała podróż. 662 wydania programu – za każde z nich wam dziękujemy. Może kiedyś spotkamy się ponownie – dodali przedstawiciele redakcji w jego dalszej części.

Fani wściekli

Program Młodzież Kontra emitowany był na antenach TVP przez ostatnich 17 lat. Występowali w nim przedstawiciele partyjnych młodzieżówek oraz stowarzyszeń, którzy „przepytywali” czołowych polskich polityków. Udział wzięli w nim m.in. Donald Tusk, Bronisław Komorowski, Leszek Miller, Lech Wałęsa, Andrzej Lepper, Janusz Korwin-Mikke, Janusz Palikot czy Paweł Kukiz.

ZOBACZ:
Nie było szans na przeżycie. Słowacy uratowali Polkę z dzieckiem!

Informacja o tym, że program znika z anteny zmroziła fanów, którzy nie zostawili suchej nitki na władzach Telewizji Publicznej.

„Boją się!” – napisał jeden z komentujących. „Nawet młodzież im przeszkadza? To przecież zwykła cenzura” – dodał kolejny.

Oficjalnie nie wiadomo, dlaczego program został zdjęty z anteny. Gdy tylko uzyskamy takie informacje niezwłocznie o tym poinformujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here