Nagie zdjęcie Gessler krąży po sieci! Internauci w ciężkim szoku

Magda Gessler i Lara Gessler
Magda Gessler i Lara Gessler

Nie ma wątpliwości, że Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w Polsce. Zanim TVN zaczął emitować jej program „Kuchenne Rewolucje”, mogła liczyć na odrobinę prywatności. Dziś już musi bardziej uważać, szczególnie, że jej córka Lara Gessler wzbudza coraz większe zainteresowanie.

Kontrowersyjna prowadząca na przestrzeni ostatnich lat zyskała miano celebrytki. Bo bryluje nie tylko w swoim telewizyjnym show,  ale również w mediach społecznościowych. Gessler osiągnęła niebywały sukces, jednak jej córka wywołała właśnie niemały skandal.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To trzeba zobaczyć. Właściciel sieci Biedronka szczerze o Polakach

Otóż nagie zdjęcie Gessler lotem błyskawicy obiegło media społecznościowe. Co ciekawe, sama restauratorka komentuje je z dużym opanowaniem. Z kolei wielu internautów nie kryje oburzenia i zaznacza, że ich zdaniem przekroczona została granica dobrego smaku.

Co przedstawia rzeczona fotografia? Naga Lara Gessler stoi tyłem do obiektywu i z tarasu luksusowego hotelu patrzy na morze. Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, jeden z użytkowników zaczepił nawet Magdę Gessler, by skomentowała to, co zrobiła właśnie jej córka. Jej reakcja była dość zaskakująca.

Bo uznała, że nie ma w tym nic złego. Komentarz do zdjęcia był wymowny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Życie jest pięknem ✨✨✨ #nature #sicily #sicilia #pięknie #wakajki #dach #roof #nudeisgood

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Mama widzi i podziwia – skomentowała wyczyny córki gwiazda TVN. Restauratorka po raz kolejny wykazała się dystansem oraz poczuciem humoru. Mało która matka zareagowałaby w ten sposób na nagie zdjęcie swojej córki.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here