Były pracownik McDonald’s ostrzega. Nie zamawiaj tych dań!

Fot. Wikipedia.org

Były pracownik McDonald’s w rozmowie z serwisem internetowym postanowił ostrzec klientów restauracji przed niektórymi daniami. Udzielił on kilku cennych rad dotyczących zamawiania popularnych fast foodów. 

McDonald’s to jedna z najbardziej popularnych sieci restauracji na świecie. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że potrawy tam serwowane są niezdrowe. Często jednak sięgamy po nie podczas spotkań z przyjaciółmi czy w sytuacjach, gdy brakuje nam czasu.

Istnieje ważny powód, aby zastanowić się nad ich zamawianiem. Jeden z byłych pracowników tej sieci postanowił podzielić się z miłośnikami fast foodów cenną radą.

Dania McDonald’s. Jak zamawiać?

Mężczyzna radzi, aby nigdy nie zamawiać napojów z dodatkiem lodu oraz frytek z solą. Zaznaczył, że zwolennicy zimnej coli czy owocowych shake’ów sprzedawanych latem powinni się dwa razy zastanowić przed zamówieniem tych napoi.

– „Nigdy nie zamówię nic, co zawiera lód. Nie chodzi o to, że woda jest zanieczyszczona i niezdatna do picia. To maszyny do lodu. Zdecydowanie nie są myte tak często, jak powinny” – powiedział były pracownik jednego z angielskich lokali.

Jeżeli chodzi o zjedzenie świeżych frytek to polecił, aby zamówić je bez soli.

ZOBACZ:
Biedronka zamienia się w restaurację!

– „Zamawiajcie frytki bez soli, bo wtedy musimy przygotować nową partię. Wtedy też czyścimy tacę, żeby mieć pewność, że nie pozostaną na niej resztki soli” – wyjaśnił.

McDonald’s ma na świecie blisko 37 tysięcy restauracji. W 2017 roku zanotował 5 mld dolarów zysku.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here