Sylwester TVN: skandaliczny ubiór gwiazdy. Dziennikarz nie wytrzymał

Fot. TVN screen

Sylwester TVN upłynął pod znakiem kontrowersji. Wszystko przez strój, który miała na sobie jedna z gwiazd imprezy, piosenkarka, Natalia Nykiel.

Sylwester z TVN był jedną z telewizyjnych imprez organizowanych 31 grudnia. Wydarzenie odbyło się w Warszawie na placu Bankowym. Wśród wykonawców, którzy zagrali na koncercie znaleźli się m.in.: Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska, Edyta Górniak czy Natalia Nykiel.

Ta ostatnia wywołała sporo kontrowersji. Wszystko przez strój, który miała na sobie podczas wykonywania jednego z utworów.

Sylwester TVN. Skandaliczny ubiór gwiazdy

Podczas wykonywania jednego z utworów Natalia Nykiel miała na sobie wyjątkowo kontrowersyjny strój. Piosenkarka ubrana była bowiem w koszulę z wizerunkiem Matki Boskiej. Ta manifestacja wokalistki oburzyła dziennikarza TVP, Krzysztofa Ziemca.

Prowadzący „Wiadomości TVP” opublikował na Twitterze pełen oburzenia wpis, w którym skrytykował Nykiel.

– Szkoda, że niektórzy, chcąc się wyróżnić wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych – napisał dziennikarz.

W podobnym tonie wypowiedziała się posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz.

– Odważna, Święci mogą się w najmniej oczekiwanej chwili upomnieć za takie zniewagi…” – napisała.

Komentarze

Wpis Ziemca wywołał sporą dyskusję w sieci. Niektórzy z internautów zwracali uwagę, iż w Meksyku ubrania z wizerunkiem Matki Boskiej są czymś normalnym.

– Krzysiu! W Meksyku możesz nawet kupić buty z Matką Boską! W Polsce jeszcze 40 lat temu nikt nie myślał o kieliszkach z godłem Polski czy symbolem Polski Walczącej. A teraz są niemal w każdym sklepie z pamiątkami – napisała jedna z komentujących pań.

– Nie przenoście nam Meksyku do Warszawy. U nas jest to inaczej postrzegane. Przecież wiemy o co chodzi. Nawet na koncert Betlejem Polskie nikt z muzyków tak by się nie ubrał… – odpowiedział prezenter „Wiadomości TVP”.

10 KOMENTARZE

  1. no i kogo to obchodzi, chyba tylko polaczków, którym już sraczka poszła przez nogawki. nie jest to ani karykatura ani nic, co obraża uczucia religijne. proszę się rozejść

  2. ale ciapka robi z peeezdy jezioro.. a koszulka tej artystki mi sie bardzo podoba. A dla komentujących rada… jak się nie podoba to wziąć takie duuuuże od traktora koło i pierdo….ąć się nim w czoło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here