Awantura w TVP! Musieli obezwładnić mężczyznę [WIDEO]

Twitter/TVP Info screen

Do karczemnej awantury doszło w programie „Studio Polska” emitowanym na antenie TVP Info. Ochrona musiała obezwładnić jednego z mężczyzn, który wtargnął przed kamery.

„Studio Polska” to program publicystyczny emitowany w każdą sobotę na antenie TVP Info. Wystąpić może w nim każdy, kto ma na to ochotę. Oprócz zwykłych obywateli biorą w nim udział też politycy oraz publicyści. Prowadzącymi są Jacek Łęski oraz Magdalena Ogórek.

Program „Studio Polska” budzi sporo emocji wśród widzów. Wszystko ze względu na fakt, iż często dochodzi tam do karczemnych awantur. Sprzyja im formuła programu, która zakłada swobodną wymianę myśli pomiędzy uczestnikami. Nietrudno wyobrazić sobie więc, że jeżeli na przeciwko siebie staną osoby o odmiennych poglądach, może być gorąco.

Stało się tak m.in. w październiku tego roku, gdy jeden z sympatyków Adama Słomki, działacz opozycji z czasów PRL, kopnął w plecy swojego adwersarza. Po tym zdarzeniu twórcy „Studio Polska” podjęli decyzję o wyeliminowani Słomki oraz jego sympatyków z programu.

Awantura w programie TVP Info

Usunięcie Słomki ze studia oburzyło sympatyków byłego opozycyjnego działacza. W efekcie doprowadziło to do tego, iż pojawiali się oni w studio i manifestowali swój sprzeciw wobec twórców. Doszło do tego m.in. w sobotę 5 stycznia. Do studia telewizyjnego wtargnął mężczyzna, który zaczął wykrzykiwać pod adresem prowadzących obraźliwe hasła. Sugerował m.in., że program jest manipulowany i sterowany, a „Magdalena Ogórek okłamała”.

– To nieprawda! Ten program jest sterowany! Zobaczcie, jak działa cenzura! Ogórek okłamała! Nie wpuszczają ludzi – szalał mężczyzna.

W tym czasie prowadzący Jacek Łęski i Magdalena Ogórek zwrócili się bezpośrednio do widzów.

ZOBACZ:
KOD triumfuje. Wybrano Słowo Roku 2018

– Państwo pytają, dlaczego Adam i Słomka i jego grupa nie są wpuszczani do studia. Właśnie z powodu takich sytuacji – powiedziała Magdalena Ogórek.

Po chwili w studio TVP pojawili się ochroniarze, którzy musieli obezwładnić mężczyznę. Ten nie chciał się poddać, w efekcie czego doszło do szarpaniny. W końcu udało się go jednak wyprowadzić ze studia.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here