Aktorka wychwalała Wałęsę w telewizji. Jej słowa wprawiają w osłupienie

Fot. Superstacja screen

Dorota Stalińska, polska aktorka, gościła na antenie Superstacji. W trakcie rozmowy poruszyła m.in. wątek Lecha Wałęsy. 

Dorota Stalińska była gościem telewizji Superstacja. Aktorka komentowała bieżące wydarzenia polityczne. W pewnym momencie oświadczyła, iż tylko zjednoczona opozycja może pokonać Prawo i Sprawiedliwość.

– Tylko idąc całym frontem, frontem, tylko wtedy pokonamy PiS. No nie bójmy się tego słowa. My w tej chwili walczymy o Polskę – powiedziała aktorka.

– My musimy przywrócić Polskę, Polakom. Musimy Polskę demokratyczną, uśmiechniętą, otwartą – odzyskać – dodała.

Dorota Stalińska złożyła też widzom życzenia.

– Życzę państwu, aby Nowy Rok był dla państwa rokiem wyzwolenia – powiedziała.

Dorota Stalińska wychwalała Wałęsę

To jednak nie koniec. Stalińska podczas rozmowy poruszyła bowiem również temat Lecha Wałęsy. Aktorka nawiązała do ubioru byłego prezydenta na pogrzebie George’a H.W. Busha.

Jej zdaniem Lech Wałęsa ubrał się odpowiednio i rzekomo zostało docenione za granicą.

ZOBACZ:
Najnowszy sondaż. Nowoczesna z najgorszym wynikiem w swojej historii!

– Nasz kochany Lechu Wałęsa założył tę konstytucję na pogrzeb Georga Busha, zyskując ogromny szacunek i zrozumienie całego świata, największych głów świata, no poza naszymi malutkimi główkami, co nas niestety, reprezentują ciągle – oświadczyła.

https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1081944007951953920

– W Polsce zlekceważyliśmy demokrację, pozwoliliśmy populistom, demagogom zwyciężyć. I dziś mamy kłopot. A więc przesyłam (poprzez koszulkę – przyp. red.), że prawo powinno obowiązywać. Jednocześnie narody i społeczeństwa powinny, w niektórych wyjątkowych sytuacjach, szczególnie uczestniczyć, by takie przypadki nie zdarzały się, jak zdarzyły się w Polsce – mówił o swoim ubiorze sam zainteresowany.

W Polsce ubiór byłego prezydenta został odebrany bardzo negatywnie. Komentatorzy pisali, że Lech Wałęsa zachował się bardzo nieodpowiednio i nie dochował należytego szacunku wobec zmarłego. Ich zdaniem jego strój nosił bowiem znamiona manifestacji politycznej, od której uroczystości pogrzebowe powinny być wolne.

źródło: Superstacja, Twitter

14 KOMENTARZE

  1. W odróżnieniu od większości myślącej, D.S. wykazała się ignorancją typową dla celebrytek, ona nawet nie jest w stanie ogarnąć tego co do niej mówię. Kobieto, znasz się mniej lub bardziej na deklamowaniu cudzych myśli i tekstów. Pozostań przy tym, bo nie masz kompletnie nic do powiedzenia własnym tekstem, do tego potrzebny jest trzeźwy nieskażony lewactwem umysł.

  2. Pani Stalińska nigdy nie była dobra aktorka.Teraz na starość szuka ,,fuchy,, w polityce.No tak drzeć ,,buźkę,, na tych antyrządowych demonstracjach to tylko ona potrafi.Kto jej płaci ,more Soros albo Fundacja Batorego.Jedno i drugie firmowane judaizmem. To,ze Wałęsą był agentem ,to w Polsce wie już każde dziecko a Pani Stalińska widocznie ma za mały rozumek a z tego darcia buzi to aż jej oczy na wierzch wyszły. Swoją drogą co te aktorzyny maja przeciwko obecnemu rządowi to aż dziwne.Tusk ze swoja szajka odebrał artystom ulgi podatkowe a obecny im te ulgi przywrócił a mimo to atakują go na każdym kroku .Że Pani Janda dostała mniejsze dotacje do swoich prywatnych teatrów to rozumiem,ze ma powód być wkurwiona bo skończyło się dla niej eldorado ale o co chodzi reszcie ?Niech się zajmą tym czym sie aktorzy zajmować powinni to wtedy uzyskają szacunek Polaków .

  3. Partyjnioki SBecie mordy Nadzwyczajne sekty z całymi rodzinami na wybory chodzą i Polaków od lat w jajo robią. Do Urn wyborczych musi iść Kowalski z rodziną .Bo on juz wiarę we własne siły stracił i POgonić to sowieckie dziadostwo szpicli kapuśi wszelkiej maści skarzypytów z brukselki i Sejmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here