Tego nienawidzi Magda Gessler! Szczere wyznanie restauratorki

0
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN

Magda Gessler zdobyła największą popularność prowadząc program „Kuchenne Rewolucje”. Jego realizacja wiąże się ze sporym zaangażowaniem. W rozmowie z dziennikarzem „Faktu” znana restauratorka zdradziła, co najbardziej denerwuje ją w pracy nad kultowym programem. 

Magda Gessler prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Oprócz “Kuchennych rewolucji” angażuje się również w inne projekty, jurorując w „MasterChefie” i ucząc gotować w swojej „Sexy kuchni”. To wszystko sprawia, że często brakuje jej czasu dla najbliższych.

W wywiadzie dla dziennika „Fakt” znana restauratorka opowiedziała o kulisach pracy na planie.

Gessler zdradziła, co denerwuje ją w Kuchennych Rewolucjach

Magda Gessler przyznała, że praca na planie programu nie należy do najłatwiejszych. Znana restauratorka zdradziła, co wkurza ją najbardziej.

– „Klnę, bo muszę wstawać na nagrania rano i nie ma żadnej opcji, żeby skończyć wcześniej. Jest to zamknięcie jak w klasztorze. Wiadomo, że nie mogę z tego planu uciec. Wkurza mnie okropnie ta dyscyplina, to jest straszne!” – mówi Gessler.

Gessler zrezygnuje z Kuchennych Rewolucji?

Restauratorka wyznała, że intensywny tryb pracy sprawił, że zaczęła dosłownie wariować. Postanowiła więc zmienić swoje życie.

„Pół roku temu stwierdziłam, że zwariowałam. Tylko pracuję, zapomniałam całkiem o sobie. Potrzebuję zmiany” – wyznała w rozmowie z „Vivą” Magda Gessler.

Wyznanie Gessler zaniepokoiło jej fanów i było szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Restauratorki nie stwierdziła jednak jednoznacznie, czy porzuci pracę w telewizji. Póki co udało jej się bowiem pogodzić „Kuchenne rewolucje” z czasem dla bliskich.

„Poprzestawiałam sobie tak nagrania „Kuchennych rewolucji”, że dwa tygodnie w miesiącu odzyskałam dla siebie. Mam nadzieję, że wszystkim to wyjdzie na dobre. Kontakty z synem i moją córką Larą wiele mnie uczą. Pokory i szacunku dla innych. Chcę mieć czas dla ludzi, których kocham” – powiedziała Gessler.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here