Tego nienawidzi Magda Gessler! Szczere wyznanie restauratorki

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN

Magda Gessler zdobyła największą popularność prowadząc program „Kuchenne Rewolucje”. Jego realizacja wiąże się ze sporym zaangażowaniem. W rozmowie z dziennikarzem „Faktu” znana restauratorka zdradziła, co najbardziej denerwuje ją w pracy nad kultowym programem. 

Magda Gessler prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Oprócz “Kuchennych rewolucji” angażuje się również w inne projekty, jurorując w „MasterChefie” i ucząc gotować w swojej „Sexy kuchni”. To wszystko sprawia, że często brakuje jej czasu dla najbliższych.

W wywiadzie dla dziennika „Fakt” znana restauratorka opowiedziała o kulisach pracy na planie.

Gessler zdradziła, co denerwuje ją w Kuchennych Rewolucjach

Magda Gessler przyznała, że praca na planie programu nie należy do najłatwiejszych. Znana restauratorka zdradziła, co wkurza ją najbardziej.

– „Klnę, bo muszę wstawać na nagrania rano i nie ma żadnej opcji, żeby skończyć wcześniej. Jest to zamknięcie jak w klasztorze. Wiadomo, że nie mogę z tego planu uciec. Wkurza mnie okropnie ta dyscyplina, to jest straszne!” – mówi Gessler.

Gessler zrezygnuje z Kuchennych Rewolucji?

Restauratorka wyznała, że intensywny tryb pracy sprawił, że zaczęła dosłownie wariować. Postanowiła więc zmienić swoje życie.

ZOBACZ:
Aktorka wychwalała Wałęsę w telewizji. Jej słowa wprawiają w osłupienie

„Pół roku temu stwierdziłam, że zwariowałam. Tylko pracuję, zapomniałam całkiem o sobie. Potrzebuję zmiany” – wyznała w rozmowie z „Vivą” Magda Gessler.

Wyznanie Gessler zaniepokoiło jej fanów i było szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Restauratorki nie stwierdziła jednak jednoznacznie, czy porzuci pracę w telewizji. Póki co udało jej się bowiem pogodzić „Kuchenne rewolucje” z czasem dla bliskich.

„Poprzestawiałam sobie tak nagrania „Kuchennych rewolucji”, że dwa tygodnie w miesiącu odzyskałam dla siebie. Mam nadzieję, że wszystkim to wyjdzie na dobre. Kontakty z synem i moją córką Larą wiele mnie uczą. Pokory i szacunku dla innych. Chcę mieć czas dla ludzi, których kocham” – powiedziała Gessler.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here