Ałć! Anna Mucha zdradziła intymny sekret Wojewódzkiego

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to showman, którego znają w Polsce absolutnie wszyscy. Jego niewątpliwym sukcesem jest fakt, że przez blisko dwie dekady nie schodzi z pierwszych stron gazet. Najbardziej znaną z jego partnerek była Anna Mucha.

Gdy na początku bieżącego stulecia Kuba Wojewódzki jurorował w kultowym programie „Idol” nikt nie mógł się spodziewać, że zrobi tak zawrotną karierę. W ciągu zaledwie kilku lat kontrowersyjny dziennikarz muzyczny został największą gwiazdą telewizji.

Najpierw na antenie telewizji Polsat, później TVN. Program Kuba Wojewódzki bił wszelkie rekordy popularności, a i dziś może cieszyć się pokaźną, stałą widownią liczącą kilka milionów osób. Wojewódzki dba nie tylko o oglądalność, ale i własny wizerunek.

Anna Mucha: Kuba Wojewódzki dobry w łóżku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Popularna aktorka znowu uderza w rząd! Zorganizowała akcję

Gwiazdor TVN kreuje się na współczesnego filozofa, często epatuje swoim bogactwem, poza tym od lat przekonuje o swojej niezawodności w łóżku. Kilkukrotnie w swoich programach przypominał pewną anegdotę. Miał od jednej z partnerek (podczas stosunku) usłyszeć: „co tak długo?”.

Był z tego bardzo dumny, dawało mu to kolejne argumenty do przekonywania o swojej niebywałej sprawności w łóżku. Jednakże teraz serce musiało zabić mu mocniej. Bowiem Anna Mucha, jego wieloletnia partnerka, postanowiła zabrać w tej sprawie głos.

Znana aktorka odniosła się do treści biografii Wojewódzkiego. Opisał w niej mniej lub bardziej dwuznaczne kontakty z wieloma gwiazdami polskiego show-biznesu. Anna Mucha skomentowała to dość wymownie. – Trzeba pamiętać, że jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba NAPRAWDĘ jest w łóżku – powiedziała w rozmowie z „Fleszem”.

ZOBACZ:
W tym polskim mieście żyje się lepiej, niż w Madrycie. Opublikowano prestiżowy ranking
ZOBACZ:
Popularna aktorka znowu uderza w rząd! Zorganizowała akcję

Czy teraz popularny showman będzie rzadziej mówił o swojej łóżkowej potędze? Niewykluczone, że tak. Anna Mucha może bowiem w każdej chwili zdradzić jeszcze więcej pikantnych szczegółów. A gdyby prawda okazała się inna, niż kreowana przez Kubę od lat, to jego kariera mogłaby potoczyć się w niewłaściwym kierunku.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here