Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro zwrócił się do Morawieckiego!

Fot. Instagram/Borys Szyc

Borys Szyc odpowiedział premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który podczas jednego z wystąpień powołał się na jego osobę. Aktor opublikował mocny wpis na Facebooku.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Mateusza Morawieckiego, który podczas inauguracji działalności Pracowniczych Programów Kapitałowych na Giełdzie Papierów Wartościowych premier Mateusz Morawiecki wyjaśniał różnice między Pracowniczymi Planami Kapitałowymi a Otwartym Funduszem Emerytalnym.

– To są bardzo różne programy – powiedział szef polskiego rządu.

– Porównywanie Otwartego Funduszu Emerytalnego do Pracowniczych Planów Kapitałowych to tak, jakby porównywać Pawła Borysa do Borysa Szyca – dodał po chwili.

W tym miejsc warto wspomnieć, iż Paweł Borys piastuje stanowisko szefa Polskiego Funduszu Rozwoju, zaś Borys Szyc to popularny aktor znany z takich filmów, jak m.in. „Testosteron” czy „Vinci”.

– Paweł jest wyższy, dużo. No, nie wiem czy dużo, tak mi się wydaje przynajmniej. Z Borysem Szycem miałem okazję poznać się na planie filmowym ‚Bitwy Warszawskiej 1920″ jakiś czas temu – powiedział premier.

Borys Szyc się wkurzył. Odpowiedział Morawieckiemu

Słowa premiera Mateusza Morawieckiego dotarły do Borysa Szyca. Aktor nie zareagował na nie pozytywnie. Co więcej, postanowił odpowiedzieć. Zrobił to za pośrednictwem Facebooka, gdzie zamieścił mocny wpis. Skierował go bezpośrednio do szefa polskiego rządu.

– Panie Premierze Morawiecki – rozpoczyna swój wpis popularny polski aktor.

– Proszę mnie nie mieszać do polityki w swoich błyskotliwych wystąpieniach. Zwłaszcza w tak trywialny sposób – dodał.

ZOBACZ:
Martwy Polak znaleziony w tirze we Włoszech. "Nieludzkie warunki pracy"

– Wystarczy już nam recytacja fraszek – zakończył.

Kancelaria Premiera Panie Premierze Morawiecki! Proszę mnie nie mieszać do polityki w swoich błyskotliwych…

Posted by Borys Szyc on Tuesday, 8 January 2019

Wpis Szyca zdobył sporą popularność w sieci. Głównie dzięki mediom, które rozpropagowały go w internecie.

Pod postem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy. Oto kilka z nich:

– Nie lubię Morawieckiego, ale ta mania wielkości u Szyca to typowy objaw u przedstawicieli pseudo elity – napisał jeden z komentujących.

– Przecież wielu z Was miesza politykę z błotem, to co Wam wolno, a innym nie wolno? Mamy demokrację i mieszamy wszystko ze wszystkim tak jak się każdemu podoba – dodał inny.

Nie wszyscy z komentujących krytykowali Szyca. Niektórzy brali bowiem jego stronę, sugerując, iż premier faktycznie nie powinien powoływać się na jego nazwisko.

5 KOMENTARZE

  1. Szyc chciałby mieć d*pe wyżej od innych i zawsze s*ać z wysoka. Nadęty burak bez dystansu do siebie. Tępy lewak co zabłysnął jak chrząstka w salcesonie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here