Tragiczne wieści dla opozycji. Właśnie przekazała je żona Donalda Tuska

Donald Tusk
Donald Tusk

Postać byłego dzieli Polaków szczególnie. Jedni od lat wyczekują na jego rychły powrót do Polski, dla innych jest on zdrajcą i powinien na dobre wycofać się z polityki, opcjonalnie trafić na długie lata za kratki. Jednakże czy Donald Tusk zdąży jeszcze namieszać na krajowej scenie?

Choć dla wielu były premier jest postacią krystaliczną, to faktem jest, że raczej nie mógłby sobie pozwolić na swobodny i samotny spacer polskimi ulicami. Przeciwnicy wielokrotnie życzyli mu śmierci i zapewne zrobiliby wiele, by mieć Tuska w zasięgu ręki.

Doskonale wie o tym jego rodzina. Donald Tusk przebywa w Brukseli od 2014 roku, jego środowisko liczyło, że już wkrótce wróci do kraju, by kontynuować swoje polityczne dzieło. Jednakże ojciec założyciel Platformy Obywatelskiej może zawieść miliony zwolenników.

Otóż okazuje się, że powrót byłego premiera do krajowej polityki wcale nie jest oczywisty. Jest wręcz coraz mniej prawdopodobny. Z czego to wynika? O tym od rana rozpisują się media – zarówno te sprzyjające rządowi, jak i skrajnie przeciwne polityce PiS.

Donald Tusk się wycofa? Tragiczne wieści dla opozycji

Sprawę opisał między innymi znany dziennikarz Onetu Andrzej Stankiewicz. Jego publikacja zyskała spory rozgłos. Zawarł w niej bowiem informacje, które mogą zostać określone jako przełomowe. Bo niemalże poznaliśmy odpowiedź na pytanie, czy zwolennicy Tuska mogą liczyć na jego powrót. Miał przecież kandydować w 2020 r. na prezydenta Polski.

Jak przekazał Stankiewicz, Donald Tusk jest strofowany przez rodzinę. Choć polityka jest dla niego jak narkotyk, to wiele wskazuje na to, że po zakończeniu brukselskiej przygody będzie musiał wycofać się z walki z Prawem i Sprawiedliwością. Żona i córka bardzo negatywnie podchodzą do dalszej politycznej kariery seniora rodu. Dlaczego?

Otóż już wkrótce Donald Tusk zostanie dziadkiem. Jak się okazuje, córka bardzo chciałaby pomocy swojego ojca, który od kilkudziesięciu lat żyje głównie polityką. – Tusk zostanie niedługo dziadkiem, w ciąży jest jego ukochana córka Katarzyna. To ona wraz z żoną Tuska mają być zdecydowanymi przeciwniczkami powrotu do przeszłości – pisze Stankiewicz.

9 KOMENTARZE

  1. ahahahahhahaha Tragedia dla opozycji!!!!!! Pismaku, duże masz profity z tej manipulacji? Nie przeszkadza ci to, że dokładasz się do nakręcania nienawiści Polaków do siebie nawzajem? Do czego Q to doprowadzi????

  2. dziadek – wielokrotny przestępca, raczej wóci nie do dziadkowania, lecz do kiblowania. Wnuś albo wnusia w pierdlu będą widywać dziadusia. AMEN!

    • Ja myślę że już ją dawno przeczytali,chociażby z ciekawości.Boja się raczej o niego że go ktoś w końcu sprzatnie tak jak Adamowicza.Uczciwi ludzie nie maja się czego bać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here