Prawica będzie wściekła. Morawiecki wreszcie się przyznał

Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki

Nie, tytuł artykułu niestety nie jest wyolbrzymiony. Nie jest to także fake news. Premier Mateusz Morawiecki potwierdził, że to, o co od dawna podejrzewają go przedstawiciele środowisk prawicowych, jest prawdą.

Mateusz Morawiecki od roku piastuje funkcję prezesa Rady Ministrów. Jego nominacji towarzyszyło wiele kontrowersji. Nawet wyborcy Prawa i Sprawiedliwości nie ukrywali, że woleliby, aby urząd premiera do końca kadencji sprawowała Beata Szydło.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro zwrócił się do Morawieckiego!

Beata Szydło odeszła. Morawiecki wkupił się w łaski

Zmiany jednak zaszły, a z czasem twardy elektorat partii rządzącej zaczął – powiedzmy sobie szczerze – tolerować nowego premiera. Jednym z głównych argumentów przeciwko jego nominacji podnoszonym przez prawicę była bankierska przeszłość oraz… rzekome żydowskie korzenie.

Czy Mateusz Morawiecki takowe posiada? Bardzo długo nie chciał o tym mówić, jednakże w końcu musiał powiedzieć Polakom prawdę. I nie ulega wątpliwości, że co bardziej radykalnie usposobione osoby będą wściekłe. Bo przecież mieliśmy z Żydami walczyć. Takie sygnały płynęły od władzy kilka miesięcy temu, gdy Izrael protestował ws. nowelizacji ustawy o IPN.

Morawiecki podkreślił, że „członkowie jego rodziny” byli w stanie przeżyć niemiecką okupację dzięki pomocy polskich rodzin, lecz „żadna z tych osób, które narażały swoje życie nie została zaliczona w poczet tych najbardziej uhonorowanych, wielkich bohaterów – Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata”.

W ten sposób Mateusz Morawiecki poinformował o żydowskich korzeniach swojej rodziny, co w polskiej polityce zdarza się rzadko. Zapewne dlatego, że Polacy – oględnie mówiąc – nie przepadają za przedstawicielami narodu wybranego. Sam premier nazywa ich „naszymi żydowskimi przyjaciółmi”.

8 KOMENTARZE

  1. Rząd Polski ma składać się z samych Polaków! Żyd zawsze będzie bliżej Izraela niż Naszej Ojczyzny. Trzeba się ich wszystkich pozbyć z Rządu i powstawać tam Narodowców. Inaczej Polska niedługo zmieni nazwę na Polin. Będziecie jako Goje (małpy) zapieprzac na pejsatych którzy uważają że Polska należy do Nich bo ich Bóg im ją obiecał tak jak kiedyś Kanaan (kraina mlekiem i miodem płynącą) nie pamietam czy właśnie Nasze rejony tonie stary Kanaan…
    Tak czy owak Żydzi są narodem PRZEKLĘTYM przez Boga bo to oni zamordowali Chrystusa nie uznając go za Mesjasza. Jak mordowali wiecznie proroków którzy byli do Nich wysylani żeby się opamietali z okultyzmem tak na końcu zabili Jezusa. To Zydowski sąd najwyzszy (Sanhedryn) go skazał. Piłat powiedział „używam ręce, nie widzę winy w tym człowieku, sądzcie go według własnego prawa”. Zginął oskarżony za „bluznierstwo” za nazywanie się Synem Bożym i został zawieszony NA PALU a nie krzyżu (wg prawa Izraelitow). „Wyjmiesz belkę z jego domu i go do niej przybijesz gwozdziami”(Prawo Mojzeszowe).
    To jest naród SATANISTOW wyznajacy Talmud (satanizm z Babilonu).
    Po niewoli Babilonskiej woleli przejąć kult bozkow niż wielbić Boga którego imię w Hebrajskim języku brzmi JHWH

  2. Ja sobie zrobiłem badanie DNA na obecność genów bliskowschodnich, wszystko jest w porządku, 0%. Choć, niespodzianka, mam 1% genu wschodnioazjatyckiego. Tatar jakiś, czy Hun?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here