Widzowie wściekli na TVN. Ten odcinek „Kuchennych rewolucji” wywołał oburzenie

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN
TVN ma wierną rzeszę widzów, którzy na co dzień zasiadają przed telewizorami i oglądają swoje ulubione programy. Wśród nich bez wątpienia znajduje się wielu fanów „Kuchennych rewolucji”. Jednak tym razem program Magdy Gessler wywołał u widzów oburzenie. Władze stacji wykazały się kompletnym brakiem wyczucia…

Tragedia, do której doszło w obiekcie typu escape room w Koszalinie, wstrząsnęła całą Polską. W wyniku pożaru, do którego doszło w lokalu zginęło pięć młodych kobiet. Ciężko poparzony został 25-letni mężczyzna, pracownik pokoju zagadek, który trafił do szpitala. Lekarze przyznają, że jego stan jest bardzo ciężki. 10 stycznia w Koszalinie odbył się pogrzeb pięciu nastolatek. Niestety, przy okazji telewizja TVN zaliczyła sporę wpadkę… widzowie „Kuchennych Rewolucji” dali temu wyraz w internecie.

Ten odcinek „Kuchennych rewolucji” wywołał oburzenie

W dniu pogrzebu pięciu nastolatek z Koszalina TVN wyemitował odcinek „Kuchennych rewolucji”, w którym to uczestniczy wybrali się na… wycieczkę do escape roomu.
– „Jestem zbulwersowany faktem, że w dniu pogrzebu 5 dziewcząt, które zginęły w pożarze tzw., escape roomu, TVN wyemitowało kolejny odcinek kuchennych rewolucji, w którym bohaterzy odcinka mają wydostać się z escape roomu w ramach tzw. integracji zespołu kuchni. Gratuluje TVN-owi wyczucia i współczucia wszystkim, których dotknęła ta tragedia” – napisał jeden z użytkowników.
W internecie można było znaleźć wiele podobnych komentarzy.
ZOBACZ:
Minister z PiS upokorzył Andruszkiewicza. Wystarczyły dwa słowa

Prokuratura zajmuje się sprawą

Sprawą tragedii w obiekcie typu escape room zajmuje się prokuratura. Zatrzymano już 28-letniego mężczyznę, którzy zarządzał lokalem, który był zarejestrowany na jego babcię.

Mężczyźnie postawiono zarzuty. Odpowie on za umyślne stworzenie niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślne doprowadzenie do śmierci osób, które zginęły w pożarze.

28-letni mężczyzna nie przyznaje się do winy.

– Nasz klient jest zrozpaczony tym, co się stało. Do zarzutu się nie przyznaje. Nie złożył wyjaśnień z uwagi na to, że nie jest w stanie psychicznie znieść tego ciężaru, który na niego spadł – mówią jego obrońcy.

2 KOMENTARZE

  1. Widzę, że Otopress zamieszcza nieobiektywne reklamy naciągaczy.
    Top5portalerandkowe to strona zrobiona przez złodziei z be2. Są oni również posiadaczami Academic Singles i (prawdopodobnie) c-date.
    Zapewne sami stworzyli stronę z rankingiem, w którym zamieścili swoje złodziejskie portale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here